Zabawki Chicco? Trudno o dom, żłobek lub salę zabaw, gdzie nie byłoby choć jednej z nich. Znana i lubiana przez rodziców marka Chicco od pół wieku oferuje też całą gamę akcesoriów dla niemowląt i dzieci.

To właśnie z kolekcji Chicco bardzo często pochodzą pierwsze grzechotki, zabawki interaktywne, instrumenty, konewki, ukochane lalki i przytulanki. Jedne towarzyszą maluszkom w czasie dziennych aktywności, inne wyciszają przed snem. W roli pomocnika w zasypianiu może sprawdzić się mięciutka owieczka z lampką nocną lub zabawka-projektor, która potrafi wypełnić pokój miłymi dźwiękami i delikatną poświatą, a nawet zamienić sufit w niebo pełne gwiazd.  

Dla maluszka i jego mamy

Chicco to nie tylko zabawki dla dzieci. W kolekcji marki znajdziemy niemal wszystko, co niezbędne do pielęgnacji niemowlęcia. Począwszy od chusteczek pielęgnacyjnych, poprzez grzebyki i szczoteczki, aż po nożyczki z osłonką i pastę do zębów. W ofercie Chicco jest też płyn do płukania, dzięki któremu ubrania dziecka mogą być mięciutkie i bezpieczne w kontakcie nawet z najbardziej wrażliwą skórą.

Wśród produktów z logo Chicco znajdziemy również uspokajające smoczki silikonowe i elektroniczny laktator. A nawet podgrzewany talerzyk! Może się przydać, kiedy maluszek zaczyna przygodę z jedzeniem stałych pokarmów – ciepła zupka lub kaszka smakuje lepiej niż zimna.

Obecnie firma posiada siedziby w 150 krajach, a jej produkcja jest znana z najlepszej jakości, nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Firma współpracuje z konsultantami medycznymi, naukowymi a także z rodzicami i pedagogami, aby tworzyć produkty najbardziej odpowiadające dzieciom.