Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Rodzaj farb

więcej

Marka

więcej

Licencja

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Farby

Znaleziono: 984 produkty

Szkoła nie jest tylko od nauki z książek i pisania w zeszycie. Lekcje mogą być również kreatywne i pobudzać nieskończoną wyobraźnię malca! Dlatego zadbaj, aby w materiałach, które smyk weźmie ze sobą na zajęcia, znalazły się także farby plakatowe, wodne i akrylowe. Dla dzieci takie produkty są szansą na zobrazowanie swoich myśli, a w dodatku mogą ćwiczyć ich umiejętności manualne, więc tym bardziej warto w nie zaopatrzyć malucha!

 

Wśród produktów z tej kategorii czekają na malucha najróżniejsze farbki plakatowe: w pędzelku, kubeczkach, w postaci krążków, a nawet farby przeznaczone do malowania palcami! Jeżeli dziecko jest wyjątkowo kreatywne i nie wystarcza mu zwykła karta papieru, to smyk.com oferuje nawet wielokolorowe farby do tkanin, farby witrażowe czy farby dekoracyjne do najróżniejszych powierzchni, jak drewno czy karton.

 

Oprócz farb plakatowych i akrylowych na dzieci czekają też miękkie pastele olejne, o wyjątkowo żywych kolorach. Pamiętamy też, że szkraby nie malują wyłącznie w szkole, ale równie chętnie rozwijają swoją pasję po lekcjach czy w wakacje – dlatego oprócz standardowych zestawów z kilkoma kolorami przygotowaliśmy też takie, które zawierają nawet do dwudziestu czterech kolorów, w tym matowe brokatowe, fluorescencyjne czy złote i srebrne.

 

Każda z naszych farb dla dzieci jest bezpieczna w użyciu i doskonale odpowiada potrzebom malca. Smyk.com posiada bowiem zarówno farbki dla najmłodszych, z prostym pędzelkiem albo pozwalające na malowanie z użyciem paluszków, jak i bardziej profesjonalne farby w tubkach, które można rozprowadzać za pomocą pędzli o różnych grubości i kształcie włosia. Najwyższy czas na artystyczne projekty najwyższej jakości! Sprawdź, jakie jeszcze farbki dla dzieci znajdziesz na smyk.com, i kup swojemu dziecku idealny produkt.