Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Gramatura [g]

pokaż

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Pielęgnacja włosów

Znaleziono: 4384 produkty

Zadbaj o swoje włosy wraz ze smyk.com! Wśród naszych produktów znajdziesz kosmetyki do codziennej pielęgnacji cienkich włosów i delikatnej skóry głowy dla mam i kobiet w ciąży. Wiemy, że Twoje małe pociechy wymagają dużo uwagi, przez co nie zawsze znajdziesz czas na gruntowne zadbanie o swoje włosy, dlatego wszelkie szampony, odżywki i maseczki, które znajdziesz w tej kategorii, zrobią to za Ciebie. Oferujemy także najróżniejsze olejki do włosów oraz produkty do koloryzacji czy modelowania – sprawdź sama i wybierz coś dla siebie!

 

Smyk.com pomoże Ci w pielęgnacji włosów kręconych oraz włosów prostych. Dla każdych z nich przygotowaliśmy odpowiednie kosmetyki: lekkie, myjące szampony z różnorodnym składem, odżywki dodające błysku i podkreślające naturalny kształt Twoich włosów czy odżywcze maseczki. Z produktami z tej kategorii zadbasz również o pielęgnację włosów rozjaśnianych – wiemy, że Twoje kosmyki potrzebują w takiej sytuacji wyjątkowo delikatnej opieki i łagodnej formuły, dlatego znajdziesz tu biokosmetyki z naturalnych składników.

 

Pamiętamy również o tym, że inna będzie pielęgnacja włosów blond, a inna pielęgnacja włosów brązowych czy czarnych, dlatego znajdziesz u nas szampony przeznaczone do różnych kolorów włosów, nie tylko naturalnych, ale i farbowanych – dzięki naszym kosmetykom zadbasz o to, aby farba trzymała się jeszcze dłużej. Na stronie tej kategorii oferujemy również najróżniejsze olejki, które sprawią, że pielęgnacja włosów wysokoporowatych, średnioporowatych czy niskoporowatych przestanie być dla Ciebie tajemnicą. Z naszymi produktami dobierzesz sera i odżywki odpowiednie do każdego rodzaju włosów. Począwszy od olejku kokosowego, poprzez arganowy, taki z macadamii czy czarnuszki, a skończywszy na keratynowym i łupianowym – nasza bogata oferta olejków z pewnością Cię zachwyci. Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii z kosmetykami do pielęgnacji włosów i skóry głowy, i wybierz coś idealnego dla siebie!