Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Karuzele i pozytywki

Znaleziono: 140 produktów

Karuzela czy pozytywka to zwykle jedna z pierwszych zabawek każdego smyka. Łagodne dźwięki i delikatne ruchy przyjaznych, kolorowych kształtów potrafią zaciekawić, a także wyciszyć emocje przed drzemką lub nocnym odpoczynkiem.

Noworodek, który leży w łóżeczku skupia się przede wszystkim na przyjemnych, uspakajających dźwiękach płynących z karuzeli lub pozytywki. Starszy smyk może już wyciągać rączki w kierunku zabawek, a z czasem także za nie chwytać. Tym sposobem karuzela może pobudzać rozwój motoryki i sprzyjać ogólnemu rozwojowi niemowlęcia.

 

Karuzela na łóżeczko – na dobry dzień i dobry sen

 

Karuzele do łóżeczka mogą wydawać różne dźwięki oraz mieć różne kształty i kolory. O wyborze decydować może nie tylko wiek czy płeć dziecka, ale i indywidualny gust rodziców oraz cioć i wujków, którzy lubią obsypywać swoich małych ulubieńców prezentami. W tej kategorii z pewnością znajdziesz karuzelę lub pozytywkę, która spełni nawet najsurowsze kryteria, zarówno te dotyczące estetyki, jak i jakości.

 

Karuzela pełna przyjaciół

 

Może okazać się, że maluszek tak przywiąże się do swoich towarzyszy z karuzeli, że trzeba będzie pamiętać o nich, pakując się na rodzinny wyjazd. Na szczęście projektanci karuzelek i pozytywek często biorą to pod uwagę. Większość maskotek doczepianych do dziecięcych karuzeli można więc odpiąć. Poza tym istnieją też podróżne karuzele do łóżeczka, wózka lub bujaczka. Ich design w niczym nie ustępuje klasycznym karuzelom. Są równie piękne i kolorowe, a do tego funkcjonalne.