Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Dostępność

Cechy wózka

Bliźniacze

Znaleziono: 4 produkty

Wózki bliźniacze

Wózki dla bliźniaków umożliwiają komfortowe i praktyczne przemieszczanie się z dwójką maluchów. Dostępne w ofercie SMYKA modele umożliwiają najmłodszym poznawanie świata z tej samej perspektywy! Dzięki wózkom podwójnym Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się towarzystwem rodzeństwa i razem z nim odkrywać nowe miejsca. Codzienne podróże od teraz staną się łatwiejsze dla rodziców i atrakcyjniejsze dla brzdąców, które już nigdy nie będą się nudzić. Poznaj wózki bliźniacze jeden obok drugiego dostępne na smyk.com!

 

Wózki podwójne – spacer z bliźniakami nigdy nie był tak prosty!

Jesteś szczęśliwym rodzicem bliźniaków i poszukujesz podwójnego wózka na codzienne spacery? Dobrze trafiłeś! Ofertę SMYKA przepełniają modele, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Spacer z bliźniakami nigdy nie był prostszy! Od teraz nie musisz prowadzić dwóch oddzielnych wózków, co znacznie ułatwia codzienne życie rodziców.

 

Podwójne wózki dla bliźniaków – bezpieczeństwo i komfort Twoich dzieci

Wózki spacerowe dla bliźniaków dostępne w ofercie SMYKA stworzone zostały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie maluchów w trakcie codziennych spacerów. Proponowane przez nas egzemplarze wyposażone zostały w składaną barierkę, która chroni dzieci przed wypadnięciem podczas jazdy. Wózki dla bliźniaków wyróżnia również możliwość blokady przednich kół do jazdy na wprost. Wspomniana funkcja skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym zjechaniem z trasy.

 

Wózki dziecięce dla bliźniaków – funkcjonalne modele w ofercie SMYKA

Dostępne w naszym asortymencie wózki dziecięce dla bliźniaków zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach rodziców i ich dzieci. Przed codziennym spacerem możesz dokonać regulacji nachylenia oparcia siedziska – aż do pozycji leżącej. Od teraz dostosujesz również położenie podnóżka! Wspomniana funkcja podwójnych wózków usprawni krążenie krwi w nóżkach dziecka, co wpłynie na jego samopoczucie podczas jazdy.

Z myślą o rodzicach wózki dziecięce bliźniacze wyposażone zostały w funkcjonalne kosze transportowe na zakupy, a także uchwyty na napoje.

 

Wózki bliźniacze w nowoczesnym stylu

Istotnym aspektem przy wyborze wózków bliźniaczych jest design! Dostępne w naszej ofercie modele wyróżniają się ponadczasowym stylem, który łączy w sobie nowoczesność z elegancją. Rodzice mogą wybierać spośród licznych wariantów kolorystycznych i wzorów, które pozwolą dopasować wózek do indywidualnych preferencji i stylu życia. W ofercie SMYKA znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania!