Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Pojazdy

Znaleziono: 128 produktów

Pojazdy dla niemowląt

Samochodziki to jedne z najpopularniejszych zabawek dla najmłodszych. Ze względu na swoją różnorodność, nadają się one zarówno dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci. Kolorowe pojazdy, często opatrzone dodatkowo śmiejącą się buzią, mogą wzbudzać ciekawość dzieci już w pierwszych tygodniach życia. Samochodzik dla niemowlaka to bardzo dobra propozycja pierwszego upominku dla małego odkrywcy. Ważne, aby był on bezpieczny i dostosowany do konkretnego wieku. W SMYKU znajdziesz różnego rodzaju pojazdy dla maluchów - oprócz klasycznych plastikowych autek, na Twoje dziecko czekają drewniane pojazdy o wyjątkowej trwałości oraz maty z miękkimi samochodzikami.

Moc zabawy, czyli autka z figurkami i garażem

Samochodziki dla najmłodszych występują w wielu różnych wariantach. To zarówno auta zdalnie sterowane i interaktywne, jak również te do ciągnięcia na sznurku. Dzięki temu rodzic może z łatwością dopasować rodzaj zabawki do umiejętności i potrzeb swojej pociechy. Pojedynczy helikopter czy samochodzik dla niemowlaka to jednak nie ich jedyny rodzaj. Wśród kolorowych zabawek dla niemowląt i starszych dzieci znajdziesz także wyjątkowe tory przeszkód, garaże czy remizy strażackie dla autek. Dzięki wielu elementom wchodzącym w skład zestawów maluszki mogą bawić się długimi godzinami i na wiele sposobów.

Samochodzik dla dziecka w każdym wieku

Prosty pojazd to odpowiednia zabawka zarówno dla maluszka, który nie ukończył 12. miesiąca życia, jak i dla starszego dziecka. Wiele modeli samochodziku dla rocznego dziecka wydaje dźwięki i świeci wielokolorowymi światłami. Dzięki temu zabawki te mogą pomagać w rozwoju zmysłów i zdolności motorycznych dziecka. Wszystkie autka występują w ciekawych, żywych kolorach. Widoczne na nich wesołe naklejki przykuwają wzrok i mogą wywołać uśmiech na twarzy niejednego maluszka! Jeśli więc chcesz znaleźć idealne autko dla rocznego dziecka, warto zwrócić szczególną uwagę na różnorodne pojazdy dla najmłodszych ze SMYKA.