WYPRAWKA DO SZPITALA DLA MAMY I NOWORODKA


 

DZIECKO

MAMA

Przygotuj się do najważniejszego dnia w Twoim życiu już teraz wraz ze smyk.com! W naszej ofercie czeka na Ciebie pełna wyprawka dla noworodka do szpitala, dzięki której nie zapomnisz o niczym, co będzie Ci potrzebne podczas porodu i pierwszych dni z Twoim maluchem. Przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości dla Ciebie i Twojej pociechy, mając na uwadze nie tylko Wasze bezpieczeństwo, ale również wygodę. Wiemy, że czekasz na ten wyjątkowy dzień od dawna, dlatego w tej kategorii znajdziesz wszystko, co powinno znaleźć się w  wyprawce dla noworodka.

Wyprawka do szpitala dla mamy to przede wszystkim produkty, które zapewnią Ci najwyższy poziom higieny i komfortu. Przygotowaliśmy bieliznę poporodową i wchłaniające wilgoć podkłady, a także miękkie ręczniki wykonane w 100% z bawełnianej tkaniny frotte. Czekają na Ciebie również wygodne biustonosze do karmienia oraz poduszki, które znacznie ułatwiają pierwsze karmienie Twojej pociechy. Na smyk.com znajdziesz także wkładki laktacyjne i laktatory, dzięki którym w pełni sterylnie odprowadzisz pokarm dla malucha, by zapewniać mu to, co dla niego najlepsze. Z myślą o odpowiedniej pielęgnacji Twojego ciała przygotowaliśmy również kosmetyki dla mam, których delikatne formuły nie podrażniają wrażliwej skóry i są bezpieczne zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka.

Wyprawka do szpitala, która czeka na Ciebie w naszej ofercie to także wszystkie produkty i akcesoria, które będą potrzebne Twojemu maleństwu podczas pierwszych dni wspólnie z Wami. W naszej ofercie znajdziesz ubranka dla niemowląt – wygodne body, śpioszki i cieplejsze kombinezony, które już teraz powinny znaleźć się w garderobie Twojej pociechy. Na smyk.com przygotowaliśmy również pieluchy jednorazowe i miękkie, przyjemne w dotyku pieluchy tetrowe, które pochłaniają wilgoć, by zapewniać Twojemu dziecku odpowiedni komfort. Nasza wyprawka dla noworodka do szpitala to również najróżniejsze kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt, chusteczki nawilżane, które świetnie sprawdzą się podczas przewijania maleństwa oraz okrycia kąpielowe, które przyjemnie otulają całe ciało, chroniąc je przed chłodem. W naszej ofercie znajdziesz także rożki, miłe w dotyku kocyki i otulacze, dzięki którym zadbasz o doskonały sen Twojego maleństwa. Z myślą o większej wygodzie podczas karmienia przygotowaliśmy również butelki i smoczki, które pozwalają w bezpieczny sposób nauczyć dziecko ruchu ssania, zapobiegając jednocześnie ryzyku zachłyśnięcia.

Wyprawka do szpitala to jednak nie tylko w pełni wyposażona torba. Pamiętaj także o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości, karty przebiegu ciąży, aktualnych wyników badań i numeru NIP Twojego pracodawcy. Trzymamy kciuki i cieszymy się, że wraz z nami przygotowałaś się do tak wyjątkowego dnia!