Barbie - lalki, zabawki, akcesoria

Barbie Cutie Reveal
Barbie POP Reveal
Barbie Cutie Reveal
Barbie POP Reveal
× Wyczyść wszystko

Wiek

Cena

pokaż

Dostępność

Znaleziono: 190 produktów

Lalki Barbie oraz ubrania i akcesoria

Lalki Barbie zostały stworzone w 1958 roku przez amerykankę Ruth Handler. Od tego czasu cieszą się sporą popularnością i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić! Prawdą jest jednak, że lalki Barbie od momentu powstania przeszły niejedną metamorfozę, dzięki czemu dziś możemy wybierać wśród wielu ciekawych wersji. Są to zarówno syrenki, księżniczki, przyjaciółki, jak i lalki podstawowe. Każda dziewczynka znajdzie model, który spełni jej oczekiwania!

Ogromną zaletą lalek Barbie jest możliwość zmiany ich wyglądu. Bogata gama ubranek i akcesoriów pozwala uniknąć znudzenia się zabawką. Ponadto może rozwijać dziecięcą wyobraźnię! Możesz zakupić zarówno lalkę Barbie w zestawie z ubraniami, jak i dokupić osobno same akcesoria. Wybór jest naprawdę szeroki – to nie tylko bluzki i spodnie, ale także sukienki, biżuteria, okulary, buty, torebki, czy też czapki. Wybór wśród ubrań jest naprawdę szeroki!

Dodatkowo lalki Barbie charakteryzują się szerokim zakresem ruchu. Dzięki temu, ich przebieranie jest wygodne i bezproblemowe, a sama zabawa staje się bardziej realistyczna. Ruchome punkty zgięcia znajdują się nawet w kolanach, kostkach, czy nadgarstkach, zatem możliwości są tak naprawdę ogromne. Lalki umożliwiają odgrywanie dynamicznych scenek, takich jak tańce, czy ćwiczenia sportowe. Swoboda manewrowania zabawką sprawia, że zabawa staje się przyjemniejsza. 

Lalki Barbie i akcesoria – pasje i zainteresowania

Lalki Barbie w zestawach mogą posiadać przeróżne akcesoria. Nie są to jedynie ubrania i inne elementy garderoby. Lalki dostępne są w pakietach nawiązujących do różnego rodzaju aktywności i zajęć. Za przykład może tutaj posłużyć Barbie pływaczka. Poza lalką, w takim zestawie znajduje się również ręcznik, piłka plażowa, gogle, czy też klapki.

Równie interesujące propozycje dotyczą np. pracowni artystycznej, boiska do piłki nożnej, basenu, kuchni, szkoły, sklepu, studia nagrań, wozu strażackiego, czy baru ze smoothie. Lalka Barbie może zajmować się tak naprawdę wszystkim! Dzięki tym ciekawym zestawom, dziecko może nauczyć się odpowiedzialności i nieco poznać dorosłe życie. Zestaw Barbie umożliwia zabawę związaną z wykonywaniem konkretnego zawodu bądź z posiadaniem określonej pasji. Oprócz tego, dostępne są również inne akcesoria dla Barbie, w tym domy, meble, pojazdy i zwierzęta. Ilość dostępnych zestawów umożliwia dziecku odwzorowanie prawdziwego, dorosłego życia! Wybierz odpowiedni zestaw Barbie dla swojego dziecka i pozwól mu cieszyć się jedynymi w swoim rodzaju lalkami!