Filtruj:

Rozmiar

Płeć

Kolor

Marka

Licencja

Cena

Wiek

więcej

Licencja

Barbie

Znaleziono: 449 produktów

Barbie

 

Lalki Barbie nadal nie wychodzą z mody! Na smyk.com czeka na Ciebie ogromny wybór wśród wielu kolekcji Barbie, a także przeróżne dodatki, które spodobają się niejednej małej księżniczce. Marka Barbie i jej zabawki istnieją na rynku już od kilkudziesięciu lat i nieustannie sprawiają radość najmłodszych, wzbogacając ich kolekcję lalek i akcesoriów.

 

W tej kategorii znajdziesz nie tylko lalki Barbie i Kena, ale także wszelkie ubranka dla Barbie czy akcesoria. Jeżeli Twoje dziecko ma już swoje ukochane lalki i potrzebuje dla nich nowej garderoby, to koniecznie sprawdź nasze komplety akcesoriów. Możesz wybierać wśród tematycznych i sezonowych zestawów, np. związanych z porą roku czy daną aktywnością sportową. Akcesoria dla lalek Barbie to także pojazdy, którymi przemieszczają się nasi zabawkowi przyjaciele, oraz domki, w których mieszkają. Na smyk.com znajdziesz niejeden skuter, samochód czy willę, zaprojektowane tak, aby pasowały do każdej lalki Barbie czy każdego Kena!

 

Lalki to jednak nie wszystko, co ta kategoria ma do zaoferowania. Barbie to przecież także inne zabawki oraz akcesoria szkolne. Sprezentuj córce bezpieczny minizestaw do makijażu, masę plastyczną czy torebkę na ramię, a także zadbaj o to, aby artykuły szkolne miały zdobienia z ulubionymi laleczkami Barbie. Kredki, kubki na długopisy, naklejki na zeszyt czy piórniki – od Ciebie i dziecka zależy, jakie produkty z motywem Barbie będą świetne do szkoły! Zobacz, co jeszcze czeka w tej kategorii, i skomponuj dla swojej córki niepowtarzalny prezent wspólnie z marką Barbie.