Filtruj:

Ekspresy do kawy kapsułkowe

Znaleziono: 3 produkty

Ekspresy do kawy kapsułkowe

Pyszna, aromatyczna kawa gotowa w minutę? Tak to możliwe! Ekspres na kapsułki dzięki charakterystycznej budowie nagrzewa się błyskawicznie i jest gotowy do działania nawet 30 sekund po uruchomieniu, dlatego tak chętnie na jego wybór decydują się przede wszystkim osoby aktywne, ceniące czas i przepadające za wyjątkowym smakiem świeżo parzonej kawy z ulubionymi dodatkami. Zimne frappe, kremowe cappuccino, pysznie mleczne latte lub oryginalne espresso z gęstą cremą – ekspres do kawy na kapsułki ze spieniaczem mleka poradzi sobie z przygotowaniem każdego rodzaju napoju bazującego na mielonych ziarnach kawowca.

Praktyczny i kompaktowy ekspres na kapsułki

Dzięki rewolucyjnemu rozwiązaniu najprostsze urządzenia (np. prostopadłościenny ekspres na kapsułki DeLonghi lub miniaturowy ekspres na kapsułki Krups) mają kompaktową, zwartą budowę pozwalającą na ich umieszczenie nawet w najbardziej ciasnej kuchni czy zapleczu kuchennym. Wśród szerokiego asortymentu można znaleźć bardziej rozbudowane modele, jak np. ekspres do kawy na kapsułki Nespresso, zaskakujące nieraz nie tylko możliwością przygotowania różnego rodzaju napojów, ale także unikalnym i ponadczasowym designem pasującym do wnętrza o każdym, nawet najbardziej wymagającym stylu.

Kapsułki – świetne rozwiązanie dla wielbicieli kawy

Hermetycznie zamknięte kapsułki chronią świeżo zmielone ziarna kawy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wywietrzeniem, wilgocią, pleśnią i grzybami, dzięki czemu porcja kawy zachowuje swoje najcenniejsze właściwości aż do momentu kiedy zostanie zamieniona w wyśmienity płyn. Wystarczy tylko uruchomić ekspres do kawy na kapsułki, wybrać kapsułkę z ulubionym rodzajem kawy, umieścić go w specjalnej komorze urządzenia, wcisnąć przycisk i… gotowe – już po chwili podstawiona filiżanka lub kubek wypełniają się brązowym napojem, kuszącym intensywnym aromatem i prawdziwie wyszukanym smakiem.

Ekspres na kapsułki ze spieniaczem

Funkcję spieniania mleka na pewno docenią osoby przepadające za mlecznymi odmianami takich napojów kawowych jak cappuccino, mocha czy marochino. Za pomocą spieniacza można także przygotować świetne, puszyste kakao, za którym przepadają nie tylko dorośli, ale przede wszystkim najmłodsze łakomczuchy. Możliwość podgrzewania i spieniania mleka posiada część urządzeń do przygotowywania kawy, np. ekspres DeLonghi na kapsułki z wbudowanym pojemnikiem na mleko lub prosty ekspres na kapsułki Nespresso uzupełniony w osobne urządzenie podgrzewające i spieniające mleko dokładnie do wymaganej temperatury.