Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Dostępność

Dzbanki i filtry do wody

Znaleziono: 50 produktów

Dzbanki filtrujące

 

Coraz więcej osób ma świadomość, że dzbanki i butelki filtrujące to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż kupowanie wody w zwykłych, plastikowych butelkach. Po pierwsze dlatego, że w ten sposób naprawdę można zmniejszyć produkcję plastiku. Po drugie: inwestycja w butelkę i/lub dzbanek filtrujący zwraca się bardzo szybko, po czym w grę zaczynają wchodzić oszczędności (tak, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę regularną wymianę filtrów). Po trzecie: wygoda (butelkę można napełnić wszędzie – w domu, w pracy, w szkole lub na uczelni – wystarczy kran z bieżącą wodą). Nie bez znaczenia jest również smak krystalicznie czystej wody a także możliwość wyboru filtrów do wody (Dafi, Brita lub jeszcze innej marki), które wzbogacają wodę o magnez, pierwiastek bardzo ważny dla prawidłowej pracy serca i umysłu.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy wysokiej jakości dzbanki filtrujące takich marek jak Dafi, Britta, Aquaphor i wielu innych. Znajdziesz tu również butelki filtrujące i wkłady (filtry do wody) – sygnowane logo Dafi oraz i innych wiodących na rynku firm. Jeśli jeszcze nie masz ulubionego dzbanka lub butelki filtrującej – przekonaj się który z modeli najbardziej odpowiadał będzie twoim potrzebom. Również, jeśli chodzi o design, ponieważ na smyk.com czekają na Ciebie dzbanki filtrujące oraz butelki filtrujące nie tylko o rozmaitych pojemnościach, ale i w najróżniejszych kolorach. Jeżeli masz już swój ulubiony model – w naszym sklepie łatwo znajdziesz wymienne filtry (zarówno do butelek oraz dzbanków: Dafi, Britta oraz innych marek).

 

Jedno jest pewne: bez względu na to, czy uznasz wyższość dzbanków filtrujących Brita nad Dafi lub odwrót albo tych lub innych firm – możesz zagwarantować sobie czystą, pyszną wodę. Przekonaj się, że kawa lub herbata, a także zupy czy sosy przygotowywane na bazie wody oczyszczonej filtrami (Dafi, Brita, Aquaphor,Magboss czy Orion) smakują o wiele lepiej... oraz że przefiltrowana woda znakomicie sprawdza się również do podlewania kwiatów!