Filtruj

Kategoria

Przedział wiekowy

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Dostępność

Maty i stojaki gimnastyczne

Znaleziono 179 produktów

1 ... 3 4 5
1 ... 3 4 5

Na smyk.com znajdziesz maty edukacyjne i gimnastyczne dla maluchów w każdym wieku. Czekają na Ciebie maty dla najmłodszych pociech, które dopiero uczą się siadać i chodzić, a także maty dla nieco starszych dzieci, które uwielbiają interaktywne zabawki. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego smyka w naszej szerokiej ofercie!

W tej kategorii znajdziesz maty piankowe dla niemowlaka, które umożliwiają bezpieczną zabawę na brzuszku, pleckach i na siedząco. Interaktywne, świecące lub wydające dźwięk elementy z pewnością zaciekawią każdego malucha oraz przyczynią się do rozwoju jego zdolności motorycznych. Modele dostępne na smyk.com mogą także „rosnąć” wraz z Twoją pociechą! Dzięki odczepianym akcesoriom możesz zmieniać ustawienie zabawek, by dostosować matę do wieku i rozwoju dziecka.

W naszej ofercie czekają na Ciebie także maty edukacyjne dla starszych maluchów – np. maty elektroniczne, maty z samochodzikami, a także maty w formie puzzli, dzięki którym dziecko może poznawać kształty, kolory, litery i liczby, a także ćwiczyć swoją motorykę.

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe