Filtruj:

Mini piekarniki

Znaleziono: 15 produktów

Małe piekarniki — wygoda w każdym miejscu

 

Mini piekarniki mogą być bardzo wygodnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach — na przykład w mieszkaniu, w którym nie ma miejsca na zwykły piekarnik, w domku na działce, a nawet podczas wakacyjnego wyjazdu. Na smyk.com znajdziesz szeroki wybór małych piekarników, spośród których z łatwością wybierzesz odpowiedni dla siebie!

 

Piekarniki mini, ale możliwości maxi

 

Mini piekarniki to nic innego, jak kompaktowe wersje zwykłych piekarników. Pomogą Ci w odgrzewaniu potraw, upieczeniu ciasta, przygotowaniu zapiekanki, a nawet przyrządzeniu potraw grillowych. Jednak w zależności od konkretnego modelu, małe piekarniki elektryczne różnią się możliwościami zastosowania. Niektóre z nich posłużą do najprostszych czynności, inne są bardzo rozbudowane – na przykład mają funkcję termoobiegu, dzięki której ciepło dociera do potrawy ze wszystkich stron równocześnie. Mogą mieć również płyty grzewcze, dzięki którym możesz np. ugotować zupę.

 

Pierwszym kryterium wyboru powinno być to, do czego potrzebujesz piekarnika? Jeśli planujesz tylko odgrzewać potrawy, wówczas nie potrzebujesz wspomnianych płyt grzewczych oraz mocy przekraczającej 1000 W. Jeśli jednak chcesz korzystać z rożna, możliwości wyboru sposobu grzania czy bardziej zaawansowanych funkcji, wówczas powinny interesować Cię piekarniki małe o większej mocy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które bardzo szybko może okazać się niezastąpionym urządzeniem!

 

Mini piekarniki elektryczne z wygodnymi rozwiązaniami

 

Producenci mini piekarników elektrycznych robią wszystko, aby użytkownicy mieli maksymalnie ułatwioną pracę, dlatego można znaleźć w nich takie praktyczne dodatki, jak timery, uchwyty do wyjmowania rusztu lub tacki, szeroki wybór sposobów grzania, a także termoobieg. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w tym stali nierdzewnej, co powinno przełożyć się na ich długotrwałą eksploatację — bez ryzyka awarii.

 

Możesz także wybrać mini piekarnik konwekcyjny, który różni się konstrukcją od pozostałych, a umożliwia m.in. gotowanie na parze czy podgrzewanie potraw. Przekonaj się, że na smyk.com znajdziesz mini piekarnik dopasowany do wszystkich Twoich potrzeb!