Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Znaleziono: 1548 produktów

Zabawki ogrodowe dla dzieci, które warto mieć

Każde, nawet najmniejsze podwórko w kilka chwil zamieni się w cudowną krainę fantazji, kiedy znajdą się w nim choćby najprostsze zabawki ogrodowe dla dzieci. Piaskownice, maty, kręgle czy huśtawki – wyobraźnia malucha jest tak bujna, że trzeba naprawdę niewiele, aby rozbudzić w nim małego odkrywcę, zapalonego archeologa czy entuzjastę zabaw sportowych. Zabawki do ogrodu dla dzieci nie tylko mogą wspierać prawidłowy rozwój fizyczny pociechy, ale także rozwijają wyobraźnię i pozwalają zacieśnić kontakt z najbliższymi.

Zabawki ogrodowe dla 3 latka i młodszych dzieci

Małe dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego warto zorganizować dla nich kilka atrakcji, dzięki którym spędzą niezapomniane chwile w towarzystwie bliskich im osób. Zabawki ogrodowe dla 2 latka wyróżniają się żywymi barwami, przykuwającymi uwagę malucha. W upalne dni przyjemną ochłodę zapewni niewielki pompowany basenik, w którym pociecha zajmie się różnorodnymi zabawkami do kąpieli. W chłodniejsze dni basen można wypełniać miękkimi piłeczkami, sprawiającymi aktywnemu 2 latkowi wiele radości.

Świetnym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem w przydomowym ogrodzie są proste w montażu huśtawki, posiadające specjalne zabezpieczenia przed wypadnięciem nawet najbardziej niesfornego malucha. Z kolei 3 letnie dziewczynki uwielbiające zabawy podwórkowe chętnie spędzą czas grając z rówieśnikami w interaktywne klasy albo kręgle. Idealne na 2 i 3 latków zabawki ogrodowe to również bujaki, przykrywane piaskownice wraz z zabawkami, dmuchane piłeczki czy składane namioty.

Zabawki ogrodowe dla 4 latka i 5 latka

Większość 4 i 5 latków uwielbia ruchowe zabawki ogrodowe, które nie tylko pozwalają uwolnić nadmiary energii, ale także wzmacniają mięśnie i poprawiają ogólną kondycję. Mali sportowcy oprócz gry w piłkę czy mini koszykówkę, mogą spędzić wspaniałe chwile z tatą lub mamą, ucząc się gry w baseball, trafiając piłką do bramki treningowej z otworami, skakać w gumę, albo wykazać się zręcznością w giga rzutkach.

Zabawki ogrodowe dla 5 latka i 4 latka nie tylko doskonale wpływają na prawidłowy rozwój malucha, ale także budują silniejsze więzi z rodzicami, starszym rodzeństwem lub resztą domowników. Trampoliny to jedne z bardziej lubianych przez dzieci zabawek, ponieważ tutaj wraz z przyjaciółmi dzieci mogą dać upust rozpierającej je energii. Z kolei takie zabawki ogrodowe jak domki, tipi lub namioty pozwolą rozwijać fantazję i świetnie spędzić wolny czas w towarzystwie rówieśników.