Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Dostępność

Rowery

Znaleziono: 516 produktów

Rowerki

 

Rowerek trójkołowy to jeden z najpopularniejszych prezentów na roczek. I najwspanialszy początek przyjaźni z rowerem. By umożliwić ci jak największy wybór – na smyk.com przygotowaliśmy najróżniejsze modele tego ulubionego pojazdu maluchów. Szukasz roweru dla pociechy w wieku przedszkolnym lub szkolnym? Przekonaj się, że nasza oferta to nie tylko trójkołowe rowery dziecięce, ale też te na dwóch kołach o różnej średnicy.

 

Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno klasyczny rower trójkołowy dla dzieci jak i wielofunkcyjny rowerek, który może pełnić również rolę spacerówki. Na smyk.com czekają na Ciebie zarówno trójkołowe rowery biegowe jak i na pedały. Z różnymi rodzajami uchwytów umożliwiającymi kontrolę nad bezpieczeństwem małego rowerzysty. Z rozmaitymi akcesoriami dodatkowymi, jak np. chroniący przed słońcem daszek. I w rozmaitych zestawieniach kolorystycznych.

 

Kiedy rower trójkołowy spełni już swoją rolę, czas na kolejny etap przygody – na rowerze dwukołowym. Na smyk.com czekają na ciebie rowery z dwoma dodatkowymi kółkami. A także różnego rodzaju akcesoria, które pomogą zadbać ci o bezpieczeństwo dziecka. Kaski, ochraniacze na kolana i łokcie oraz nadgarstki – solidne i w ulubionych kolorach dzieci. Bez względu na to czy twoja pociecha jeździ na rowerku trójkołowym czy tym na dwóch kołach – bezpieczeństwo to podstawa.

 

Przekonaj się, że smyk.com to setki inspiracji i pomysłów na idealny rower dziecięcy. Trójkołowy i tradycyjny. Postaw na wysoką jakość i miej pewność, że rowerek posłuży jak najdłużej. Nie tylko jednemu maluchowi, ale też jego młodszemu rodzeństwu. Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!