Filtruj

Kategoria

Przedział wiekowy

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Dostępność

Hulajnogi

Znaleziono 80 produktów

1 2 3
1 2 3

Na smyk.com czekają na Ciebie hulajnogi dla wszystkich małych fanów sportu! Modele dla dzieci w każdym wieku, które zagwarantują im fantastyczną zabawę na świeżym powietrzu dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo. Zobacz, co znajdziesz w tej kategorii i pomóż odkryć sportową pasję swoim smykom!

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne hulajnogi dwukołowe dla starszych dzieci oraz mniejsze, hulajnogi trzykołowe i hulajnogi na dużych kołach dla maluchów, które dopiero uczą się jeździć. Wszystkie modele wykonane zostały z solidnych, wytrzymałych materiałów oraz posiadają odpowiednie zabezpieczenia takie, jak hamulce tylnego koła czy miękkie, piankowe wstawki podnoszące komfort jazdy. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy także hulajnogi trzykołowe z siedziskiem, które mogą służyć jako chodzik.

Na smyk.com znajdziesz również hulajnogi elektryczne oraz modele z postaciami z ulubionych bajek i kreskówek Twojej pociechy. Idealny sposób, by spędzić czas na zewnątrz oraz trenować zmysł równowagi malucha.

Program SMYK & Spółka