Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Hulajnogi

Znaleziono: 87 produktów

Na smyk.com czekają na Ciebie hulajnogi dla wszystkich małych fanów sportu! Modele dla dzieci w każdym wieku, które zagwarantują im fantastyczną zabawę na świeżym powietrzu dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo. Zobacz, co znajdziesz w tej kategorii i pomóż odkryć sportową pasję swoim smykom!

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne hulajnogi dwukołowe dla starszych dzieci oraz mniejsze, hulajnogi trzykołowe i hulajnogi na dużych kołach dla maluchów, które dopiero uczą się jeździć. Wszystkie modele wykonane zostały z solidnych, wytrzymałych materiałów oraz posiadają odpowiednie zabezpieczenia takie, jak hamulce tylnego koła czy miękkie, piankowe wstawki podnoszące komfort jazdy. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy także hulajnogi trzykołowe z siedziskiem, które mogą służyć jako chodzik.

Na smyk.com znajdziesz również hulajnogi elektryczne oraz modele z postaciami z ulubionych bajek i kreskówek Twojej pociechy. Idealny sposób, by spędzić czas na zewnątrz oraz trenować zmysł równowagi malucha.

.