Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Hulajnogi

Znaleziono: 272 produkty

Hulajnoga dla dzieci  jest obecnie bardzo popularnym środkiem transportu wśród maluchów. Dzieciaki jadące na hulajnodze do przedszkola czy szkoły to bardzo częsty widok. Nie powinniśmy się temu dziwić. Maluchy są wtedy w swoim żywiole.

Dorośli również lubią hulajnogi dla dzieci. Kto nie lubi patrzeć, jak jego pociecha czerpie radość z życia podczas aktywności fizycznej? Dlatego też na hulajnogach często można zobaczyć coraz młodsze maluchy. Specjalnie dla najmłodszych dzieci produkowane są hulajnogi z siedziskiem. Dzięki temu radość z jazdy na hulajnodze mogą poczuć już brzdące  liczące sobie zaledwie piętnaście miesięcy. Dla nieco starszych smyków przeznaczone są natomiast hulajnogi trójkołowe. Jazda na nich może okazać się wielką frajdą i wspaniałym treningiem.

 

Hulajnoga dla chłopczyka, hulajnoga dla dziewczynki

 

Na hulajnodze przyjemnie jeździ się zarówno w spodniach jak i sukience. Wystarczy popatrzeć na maluchy śmigające na hulajnogach po chodnikach i ścieżkach rowerowych.

Bogata oferta umożliwia wybór wymarzonego modelu, w ulubionych kolorach, a nawet z motywem ulubionego bohatera z kreskówki. W tej kategorii nie brakuje propozycji zarówno dla fanów filmu "Auta", jak i wielbicieli księżniczek Disneya. Znajdzie się też coś specjalnego zarówno dla pasjonatów potworków, jak i jednorożców.

Indywidualny styl podkreśla często świetnie dobrany kask, który ma za zadanie chronić główkę smyka w razie upadku. Tego nigdy nie można bowiem wykluczyć. Jednak smyki zwykle nie zrażają się drobnymi wypadkami i po chwili ponownie wskakują na hulajnogę.