Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Deskorolki

Znaleziono: 75 produktów

Deskorolki

Deskorolki to nie tylko zabawa, ale również sposób na rozwój koordynacji ruchowej na świeżym powietrzu! Pragniesz dostarczyć swojemu dziecku niezapomnianych wrażeń? Dostępne w ofercie SMYKA deskorolki są idealnym rozwiązaniem! W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze modele – od minideskorolek dla najmłodszych, po drewniane egzemplarze dla starszych dzieci. Poznaj deskorolki dostępne na smyk.com i zainspiruj swoje dziecko do aktywności fizycznej!

 

Dziecięce deskorolki – jazda bez ograniczeń!

Wiele dzieci marzy o beztroskim przemierzaniu skateparków na czterech kółkach i nauce nowych trików w gronie znajomych. Deskorolki do jeżdżenia wywołają uśmiech na Twarzy każdego dziecka, które teraz będzie mogło zrealizować swoje odwieczne pragnienie!

Deskorolki do jeżdżenia dostępne w ofercie SMYKA pozwolą najmłodszym na wyładowanie energii i zrelaksowanie się w towarzystwie przyjaciół.

 

 

Minideskorolki dla małych skaterów

Minideskorolki to dokonała propozycja dla maluchów rozpoczynających swoją przygodę z jazdą na czterech kółkach. W ofercie SMYKA znajdziesz modele w kilku wersjach kolorystycznych. Małe deskorolki pomogą małemu skaterowi w rozwoju koordynacji przestrzennej, kondycji i wytrwałości w dążeniu do celu.

 

Klasyczne deskorolki drewniane na lata

Deskorolki drewniane to inwestycja w aktywność fizyczną i rozwój umiejętności motorycznych Twojego dziecka! Nasz asortyment przepełniają modele przeznaczone do jazdy po chodnikach, placach, miejskich alejkach i skateparkach. Wytrzymałe drewno wykorzystane w produkcji deskorolek klasycznych sprawdzi się podczas nawet podczas ekstremalnej jazdy. Dodatkową zaletą dostępnych egzemplarzy jest antypoślizgowa powierzchnia zwiększającą przyczepność.

 

Deskorolki dla dziewczynek z motywami ulubionych bajek

Twoja córka jest największą miłośniczek bajek i zawsze marzyła o jeździe na czterech kółkach? Nasze deskorolki dla dziewczynek nawiązują do najpopularniejszych animacji, takich jak Myszka Minnie i Kraina Lodu. Twoja córeczka będzie mogła teraz nie tylko rozwijać koordynację ruchową, ale również pochwalić się oryginalnym sprzętem przed swoimi przyjaciółmi. Deskorolki dla dziewczyn przypadną do gustu Twojej córce bez względu na to, czy jeździła kiedyś na czterech kółkach.