Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

więcej

Foteliki samochodowe 0-25 kg 40-125 cm

Foteliki samochodowe 0-25 kg (40-125 cm)

Foteliki samochodowe 0-25 kg zapewnią maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku w czasie podróży! Caretero, 4Baby i Ricokids – naszą ofertę wypełniają najlepsze modele renomowanych producentów. Foteliki samochodowe tworzące asortyment SMYKA to jednak nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również komfortu brzdąca podczas jazdy. Dzięki regulacji kąta nachylenia dopasujesz ułożenie modelu do wzrostu i preferencji malucha. Poznaj foteliki samochodowe 0-25 kg dostępne na smyk.com!

 

Foteliki samochodowe 0-25 kg – bezpieczeństwo w czasie podróży

Bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy jest priorytetem każdego rodzica. Foteliki samochodowe 0-25 kg dostępne w ofercie SMYKA skutecznie zabezpieczają najmłodszych pasażerów! Proponowane modele uzyskały homologację ECE R44/04, wskazującą na spełnienie podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Poszczególne foteliki wyróżnia kubełkowy kształt, zapewniający dodatkową ochronę boczną.

 

Foteliki samochodowe 0-25 kg – zapewnij dziecku komfort w czasie jazdy

Foteliki samochodowe 0-25 kg powinny gwarantować maluchowi zarówno bezpieczeństwo, jak i pożądany komfort w czasie jazdy. Dostępne w naszej ofercie modele zaskakują kompleksowym podejściem do transportu najmłodszych pasażerów! Delikatne nakładki na pasy niwelują ryzyko podrażnień delikatnej skóry brzdąca. Od teraz możesz dopasować kąt nachylenia fotelików! Regulowane oparcie maksymalizuje wygodę w czasie podróży. Wpływ na komfort dziecka ma również wkładka redukcyjna i przestronne siedzisko fotelika.

 

Foteliki samochodowe 0-25 kg – funkcjonalne egzemplarze

Poszukujesz funkcjonalnych fotelików samochodowych 0-25 kg dla swojego malucha? Jesteś we właściwym miejscu! Tworzące naszą ofertę modele wyposażone zostały w szereg praktycznych funkcji, ułatwiających codzienne użytkowanie. Fotelik po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu łatwo przechowasz go w schowku. Dodatkowym ułatwieniem jest zdejmowana tapicerka, wygodna zarówno w użytkowaniu, jak i konserwacji.

 

Foteliki samochodowe 0-25 kg – dopasowane do pojazdu

Zależy Ci na zakupie fotelika dopasowanego do Twojego pojazdu? W naszej ofercie znajdziesz modele dopasowane do aut wyposażonych w system ISOFIX. Technologia ta wykorzystuje zaczepy zamontowane w samochodzie oraz dwa zaczepy, za pomocą których mocowany jest fotelik. W asortymencie SMYKA znajdziesz również egzemplarze pozbawione opisanego wcześniej systemu. W tym przypadku fotelik zamontujesz za pomocą standardowych pasów bezpieczeństwa.