Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Policyjne

Znaleziono: 202 produkty

Samochody policyjne dla dzieci

 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, gdzie znajdziesz największy wybór samochodów policyjnych dla dzieci – możesz mieć pewność, że tu i teraz jesteś w najwłaściwszym miejscu. Na smyk.com pomagamy spełniać marzenia maluchów, również jeśli chodzi o samochody policyjne oraz inne zabawki, które umożliwią pełną emocji zabawę w stróżów prawa. W tej kategorii znajdziesz zarówno wozy policyjne jak i śmigłowce, czy motocykle stworzone dla dzieci zafascynowanych pracą policjantów i policjantek.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy auta policyjne dla dzieci już od pierwszego roku życia. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno pojedyncze, efektowne modele jak i całe zestawy pojazdów. Z dołączonymi figurkami lub bez. Jeśli wybierzesz zabawki, które są oznaczone jako te dla dzieci w wieku od 12-18 miesiąca życia – możesz spodziewać się, że zabawa w policjanta lub policjantkę jest dla maluszka bezpieczna.

 

Twój przedszkolak kolekcjonuje policyjne auta? Dla dzieci w wieku 3-5 lat wspaniałą niespodzianką okazać się może model furgonetki lub wozu patrolowego albo helikoptera, dzięki którym pilnowanie porządku w jego rewirze będzie jeszcze bardziej emocjonujące. Wybieraj spośród pojedynczych modeli aut lub postaw na komplet pojazdów, który pozwoli na naprawdę szeroko zakrojone akcje policyjne.

 

Szukasz prezentu dla dziecka w wieku 6-8 lub 9-12 lat, które marzy o karierze policjanta lub policjantki? Spokojnie, na smyk.com czekają na ciebie zabawki dla dzieci w wieku szkolnym, wśród których z pewnością znajdziesz propozycję w sam raz dla swej pociechy.

 

Na koniec mała podpowiedź: kiedy wpiszesz w naszą wyszukiwarkę hasło "policja" – zobaczysz ofertę, na którą składają się nie tylko auta policyjne ale też: książki, gry, puzzle, klocki LEGO i wiele innych inspiracji prezentowych dla małych i starszych dzieci...