Filtruj:

Zabawki zdalnie sterowane

Znaleziono: 419 produktów

Pomóż Twojemu maluchowi zorganizować wielkie wyścigi w Waszym domu! Stwórzcie wspólnie tor przeszkód dla szybkich wyścigówek i prawdziwych terenówek lub przygotujcie trasę dla robotów i czołgów! Na smyk.com czekają na Was samochody zdalnie sterowane najróżniejszych rozmiarów – od niewielkich aut po naprawdę duże maszyny takie, jak wozy strażackie i ciężarówki. Wiele z nich to bardzo dokładne miniatury prawdziwych pojazdów, dzięki czemu zabawa jest bardziej realistyczna.

 

Na smyk.com znajdziesz zabawki zdalnie sterowane dla najmłodszych pociech – wesołe samochody i śmieszne pojazdy, których sterowanie odbywa się jedynie za pomocą kilku przycisków. Czekają tu na Ciebie także zdalnie sterowane auta wyścigowe i terenowe, ciężarówki, maszyny budowlane, czołgi, roboty, a nawet zdalnie sterowane helikoptery, które z całą pewnością spodobają się starszym dzieciom. Świetne wykonane modele gwarantują mnóstwo zabawy, a ich zaawansowane systemy sterowania spodobają się szczególnie miłośnikom elektronicznych gadżetów.

 

W tej kategorii czekają na Ciebie także zdalnie sterowane auta, które twoje pociechy mogą kojarzyć z różnych filmów i bajek. Zygzak McQueen i inni bohaterowie filmu „Auta”, Chudy z „Toy Story”, BB8 z „Gwiezdnych Wojen”, Mario – jeżeli Twoja pociecha jest fanem, którejkolwiek z tych postaci, warto rozważyć zakup tematyzowanej sterowanej zabawki. 

 

Nie jesteśmy też obojętni na nowe technologie, stąd w naszej ofercie mini drony oraz zdalnie sterowane samochody z kamerkami i Wi-Fi. Takie urządzenia mogą spodobać się nie tylko dzieciom, ale także wielu dorosłym. Możliwość nagrywania obrazu z powietrza to świetna zabawa! Oferujemy także samochody sterowane dla dzieci, które nadają się nie tylko do zabawy w domu, ale także na trudniejszym podłożu np. w parku w lesie.

 

Zdalnie sterowane zabawki przyjęło się uważać za doskonały prezent dla chłopców. Dziewczynkom też mogą się one jednak spodobać, dlatego poszukując prezentu na gwiazdę dla małej damy, warto rozważyć samochód zdalnie sterowany, zamiast koncentrować się jedynie na lalkach. Na smyk.com nie brakuje propozycji, które powinny sprawić radość każdemu dziecku.