Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Budowlane

Znaleziono: 769 produktów

Pojazdy budowlane - zabawki dla dzieci

 

Czy wiesz, że na smyk.com znajdziesz wywrotki, koparki, walce i inne pojazdy budowlane dla dzieci w każdym wieku? Doskonale wiemy, że zarówno obserwacja prawdziwych maszyn budowlanych jak i kolekcjonowanie zabawkowych pojazdów i maszyn tego typu, to dla wielu dzieci ogromna frajda. Z myślą o nich powstała kategoria, w której czeka na ciebie moc inspiracji prezentowych. Zarówno dla niemowlaka jak i starszego szkraba, a także przedszkolaka i ucznia.

 

Biorąc pod uwagę potrzeby małych wielbicieli pojazdów budowlanych, stworzyliśmy ofertę zabawek już dla najmłodszych dzieci. Jeśli więc zastanawiasz się, czy twoja pociecha nie jest za maleńka – sprawdź propozycje samochodów budowlanych dla najmłodszych dzieci – choćby tych, które nie ukończyły jeszcze trzeciego lub szóstego miesiąca życia. Jeśli chodzi o pierwsze zabawki budowlane dla dzieci świetnie sprawdzić się może ogromna wywrotka lub efektowna ciężarówka (np. z lawetą do przewożenia koparki). Zabawki tego typu zwykle długo towarzyszą maluchom – nie tylko podczas "prac budowlanych" w domu, ale i w piaskownicy czy ogrodzie.

 

Interesującą propozycją zabawki budowlanej dla dzieci w wieku 1-2 lata może być zarówno cały zestaw pojazdów lub betoniarka, w której można robić beton, który wygląda jak prawdziwy. Jeśli roczny lub dwuletni twój smyk kolekcjonuje auta budowlane – w ofercie produktów dla dzieci w jego wieku dostępna jest ładowarka, spychacz, śmieciarka i wiele innych propozycji. Zaprojektowanych tak, by zabawa nimi była bezpieczna i fascynująca jednocześnie.

 

Zabawki budowlane dla dzieci w wieku przedszkolnym to zarówno koparki i wywrotki o bardziej złożonej konstrukcji, ale i wózki widłowe, dźwigi typu żuraw i wiele innych zabawek, które prędko się nie znudzą... W naszej ofercie znajdziesz też pojazdy i maszyny budowlane dla dzieci, które chodzą już do szkoły. Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!