Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Motocykle

Znaleziono: 141 produktów

Zabawki - motocykle dla dzieci

 

W tej kategorii znajdziesz niezwykłe zabawki – motocykle dla dzieci w każdym wieku. Z myślą o pasjonatach sportowych ścigaczy, kultowych harley'ów oraz motocyklach policyjnych lub strażackich –  przygotowaliśmy propozycje, wśród których z pewnością znajdziesz model idealny. Wśród naszych propozycji czekają zarówno typowo zabawkowe motory jak i motocykle na akumulator dla nieco starszych dzieci.

 

Zastanawiasz się, kiedy można podarować dziecku pierwszy motor? Wśród zabawek dla dzieci ze smyk.com znajdziesz niejeden jednoślad, który powinien sprawdzić się świetnie już na pierwsze urodziny twojej pociechy. Dzięki wyjątkowo przemyślanym projektom oraz wysokiej jakości materiałów, możesz mieć pewność, że nasze motocykle-zabawki są bezpieczne nawet gdy bawią się nimi najmłodsze pociechy oraz przedszkolaki.

 

Interesują Cię motory dla dzieci, które sprawdzą się jako zabawki dla starszych pociech? Świetnie się składa, ponieważ w tej kategorii znajdziesz cały szereg modeli motocykli, które mogą ucieszyć zarówno chłopców jak i dziewczynki. Przekonaj się jak różnorodne mogą mieć funkcje pojedyncze modele lub zwróć uwagę na zestawy zabawkowych motocykli w komplecie z akcesoriami pozwalającymi na świetną zabawę.

 

Ale to nie wszystko! W tej kategorii możesz znaleźć również fajny prezent dla nastolatka (a nawet dla całkiem dorosłej dziewczyny lub całkiem dorosłego chłopaka), którego wielką pasją są motocykle. Nie są to już zabawkowe motory (zresztą każdy znawca oburza się, gdy ktoś nazywa motocykl motorem), ale miniatury autentycznych modeli wspaniałych maszyn. Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha... to tylko niektóry nazwy marek motocykli, których miniatury mogą trafić do kolekcji bliskiej ci osoby.

 

Słowem: zabawki dla fanów motocykli mogą mieć naprawdę niejedno oblicze. Przekonaj się o tym, a potem sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!