Filtruj:

Rolnicze

Znaleziono: 457 produktów

 

Zabawki rolnicze

 

Twoja pociecha uwielbia bawić się w farmera? A może w swojej kolekcji zabawek nie ma jeszcze tylko pojazdu rolniczego? Bez względu na to czy mieszkacie na wsi czy w mieście, każdy maluch może poczuć emocje towarzyszące pracom polowym. Na smyk.com znajdziesz traktory i kombajny, które na długo mogą stać się ulubioną zabawką malucha w każdym wieku!

 

W tej kategorii przygotowaliśmy bogatą ofertę traktorów dla dzieci już od pierwszego roku życia. Znajdziesz tu zarówno bajkowe traktory zabawki, jak i takie, które do złudzenia przypominają oryginalne modele. Oferujemy zabawki w najróżniejszych rozmiarach i w rozmaitych kolorach, z dołączonymi przyczepami, ładowarkami lub jeszcze innymi akcesoriami, które inspirują do tworzenia niezliczonych wariantów zabawy – indywidualnej lub w gronie przyjaciół, w domu lub w piaskownicy.

 

Traktorki dla dzieci dzięki wyobraźni maluchów mogą zmieniać się w najprawdziwsze, silne maszyny, którym nie straszne jest ani błoto ani żadne nierówności terenu. Mogą służyć nie tylko do orki czy transportu plonów albo zwierząt hodowlanych ale i do pomocy na placu budowy. Bez problemu dowiozą nawet najcięższy ładunek: żwir, cement, cegły lub drewniane bale. Klocki, kredki, kamyki, liście... Pomogą też uratować sportowe auto, które ugrzęzło w przydrożnym rowie lub piaszczystych bezdrożach. I to wszystko dzięki zręcznemu kierowcy, który doskonale panuje nad każdą sytuacją!

 

Twoje dziecko ma już pokaźny zestaw traktorów? Zrób mu niespodziankę w postaci zabawki kombajnu! To prezent, który z pewnością sprawi mu radość i pomoże w tegorocznych zbiorach. Sprawdź na smyk.com jakie jeszcze maszyny rolnicze mogą okazać się niezbędne i wybierz najlepszy upominek dla małego farmera lub farmerki!