Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Rolnicze

Znaleziono: 776 produktów

 

Zabawki rolnicze

Traktorki dla dzieci i inne zabawki przeniosą najmłodszych w sam środek gospodarstwa! Miniaturowe repliki pojazdów będą dla maluchów cenną lekcją z zakresu roślin, zwierząt i pracy na wsi. To właśnie dzięki nim dzieci mogą wcielić się w prawdziwego kierowcę potężnych maszyn i we własnym pokoju odgrywać sceny zbiorów. Być może Ty też przyłączysz się do swojej pociechy i wraz z nią przeżyjesz przygody na farmie? Poznaj zabawki rolnicze dostępne na smyk.com!

Traktorki dla dzieci – dla małych fanów wsi

Traktorek dla dzieci to prawdziwa gratka dla małych entuzjastów życia na farmie! Ofertę SMYKA tworzą zabawki ze szczegółami odwzorowujące rzeczywiste modele. Niektóre egzemplarze zostały nawet wyposażone w zdejmowaną kabinę ciągnika.

Szeroka oferta traktorków dla dzieci pozwala na swobodny wybór zabawki zgodnej z oczekiwaniami brzdąca. Ciągnik z przyczepą, a może pojazd wyposażony w prasę? Która zabawka zachwyci Twoje dziecko? Pozwól najmłodszym poczuć emocje towarzyszące pracom polowym!

Traktorki dla dzieci z serii LEGO

Traktorki z serii LEGO rozbudzą wyobraźnię małego odkrywcy do granic możliwości! Zabawa rozpocznie się już podczas wznoszenia konstrukcji. Każdy zestaw zawiera bowiem przejrzystą instrukcję z ilustracjami.

W dostępnych modelach nie brakuje realistycznych detali. Od podnoszonego wysięgnika, aż po minifigurki i dodatkowe akcesoria – pozwól szkrabowi stworzyć gospodarstwo we własnym pokoju!

Traktorki dla dzieci z podczepianymi maszynami

Twoje dziecko uwielbia zabawę na farmie? Traktorki z podczepianymi maszynami to idealny sposób na zwiększenie jego fascynacji rolnictwem! Maszyny tworzące ofertę SMYKA zapewnią mu wiele godzin zabawy. Miniaturowa prasa rolująca może imitować rzeczywiste formowanie siana w zwarte bele. Niektóre modele zostały nawet wyposażone w ładowacz czołowy, ruchomą łopatę i hak holowniczy! Pozwól dzieciom odkryć traktorki z akcesoriami renomowanych producentów.

Traktorki dla dzieci wydające dźwięki

Traktorki wydające dźwięki dostarczą Twojemu dziecku jeszcze więcej frajdy! Dzięki temu zabawa na farmie będzie jeszcze bardziej realistyczna. Dźwięki wydostające się z miniaturowego ciągnika pomogą bowiem dziecku wyobrazić sobie rzeczywistą pracę rolników w czasie upraw i zbiorów. Przyciski umieszczone na niektórych pojazdach uruchamiają odgłosy prawdziwej jazdy i działania silnika. Fascynująca zabawa zaangażuje wyobraźnię i zmysły dziecka!

Świecące traktorki dla dzieci – zaskocz malucha!

Traktorki to jedne z najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Dzięki świecącym modelom masz szansę zaskoczyć małego miłośnika życia na wsi! Innowacyjne modele staną się źródłem fascynacji w oczach dziecka i wzniosą codzienną zabawę na wyższy poziom. Dzięki efektom świetlnym najmłodsi mogą eksplorować ciemne kąty swojego pokoju i tworzyć niesamowite scenariusze związane z życiem gospodarza.

Prawdziwym hitem są zdalnie sterowane modele traktorków dla dzieci! Niech Twoja pociecha przejmie kontrolę nad ciągnikiem i wybierze się w podróż po wyobrażonych pastwiskach.

Zestaw rolnika – traktorki dla dzieci i inne pojazdy

Oferta SMYKA to nie tylko traktorki dla dzieci! Znajdziesz tutaj również inne maszyny, znane wszystkim miłośnikom życia na wsi. Od kombajnu zbożowego, przez ciężarówkę z naczepą, aż po zawieszany opryskiwacz. Dzięki temu pokój brzdąca stanie się prawdziwą farmą, a uprawa i zbiory plonów będą jego standardową rutyną! W produkcji pojazdów zadbano o odwzorowanie szczegółów rzeczywistych maszyn, wykorzystywanych na wsi.