Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Liczba klocków

pokaż

Samochody

Znaleziono: 1680 produktów

Samochodziki dla dzieci to zabawki, które bardzo wcześnie zaczynają towarzyszyć małym smykom. Choć najczęściej bawią się nimi chłopcy, dziewczynki również lubią różnego rodzaju pojazdy. Dzięki wyścigówkom, samochodom policyjnym czy wozom strażackim można przeżyć przygody pełne emocji.

 

Świat dziecięcych zabaw bez samochodzików? To po prostu niemożliwe! W tej kategorii znajdziecie autka już dla sześciomiesięcznych maluszków. Samochodziki dla niemowlaków to w większości niewielkie, proste zabawki, które mieszczą się w małej rączce i jednocześnie mogą służyć np. za sorter.

 

Minimalnie starszym smykom proponujemy plastikowe wywrotki w sam raz do zabawy w piaskownicy, drewniane lawety albo jeepy, jak z safari. Taki samochód-zabawka może być doskonałym prezentem na pierwsze urodziny.

 

Samochody dla dzieci – zabawki, których nuda nie lubi

 

Im starszy maluch, tym większy wybór aut i pojazdów. Samochody dla dzieci mogą mieć najróżniejsze rozmiary i funkcje. Począwszy od prostych i jednocześnie uroczych drewnianych autek aż po samochody z lawetą lub przyczepką, w której można przewozić motocykl lub konika.

 

Ogromną frajdą dla dzieci są również samochody zdalnie sterowane. Takim autem można się ścigać, wykonywać różne akrobacje oraz pokonywać tory przeszkód.

 

Na smyk.com nie brakuje też propozycji dla kolekcjonerów rozmaitych modeli aut. Niektóre  metalowe samochodziki tego typu to miniaturowe dzieła sztuki, które do złudzenia przypominają prawdziwe pojazdy. Będą one niepowtarzalną ozdobą zarówno na półce małego, jak i pełnoletniego kolekcjonera.