Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Kolejki i akcesoria

Znaleziono: 129 produktów

 

Kolej na świetną zabawę!

 

Chcesz podarować swojemu smykowi zabawkę, która może wspomóc rozwój jego wyobraźni, koordynacji ruchowej i zdolności manualnych? Sprezentuj mu kolejkę elektryczną dla dzieci i ruszcie razem w drogę pełną przygód. Kolejki elektryczne mogą spodobać się wszystkim dzieciom zafascynowanym dalekimi i bliskimi podróżami – nie tylko chłopcom! Zabawę w maszynistę lokomotywy można zacząć już w wieku kilkunastu miesięcy. Małym dzieciom polecamy jednak nie kolejki elektryczne, lecz nieco prostsze zabawki. Może to być np. pociąg-zabawka z uśmiechniętą buzią lub taki z wagonami w kształcie zwierząt.

 

Prezent dla miłośnika wielkich maszyn

 

Pociąg-zabawka to dobry sposób na zainteresowanie smyka nie tylko kolejarstwem, ale także innymi środkami transportu. Kolejka dla dzieci, znaleziona np. pod choinką, to początek wspaniałej przygody. Tym bardziej, jeśli do lokomotywy i wagonów dołączą akcesoria, które wydają dźwięki i świecą. Prawdziwa sygnalizacja? Czemu nie! Jeszcze lepiej, jeśli zestaw można dowolnie przekształcać, a tory układać według uznania dziecka. Nic tak nie napawa dumą, jak pociąg przejeżdżający po własnoręcznie ułożonej trasie kolejowej.

 

Kolejki elektryczne i akcesoria na Smyk.com

 

Czy twoje dziecko uwielbia wielkie maszyny i podróże? W ofercie Smyka znajdują się kolejki elektryczne dla dzieci, pociągi i zestawy kolejowe, które mogą przypaść do gustu małym entuzjastom transportu. Znajdziesz tam również akcesoria do tego typu zabawy – komplety torów, garaże, pojazdy transportowe, a nawet wieżę obserwacyjną. Wszystko gotowe? W takim razie pozostało zaprosić pasażerów do pociągu i ruszamy w podróż!