Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Ratunkowe

Znaleziono: 292 produkty

Pojazdy ratunkowe

Straż: zabawki i inne pojazdy ratunkowe to źródło niekończącej się zabawy! Najmłodsi uwielbiają wcielać się w role: ratownika medycznego, strażaka bądź policjanta ściągającego groźnych przestępców. Pozwól brzdącom spełnić marzenia! Oferta SMYKA przepełniona jest samochodami ratowniczymi, które do złudzenia przypominają rzeczywiste modele. Zabawa w strażaka pomoże dziecku zrozumieć znaczenie odpowiedzialności społecznej i pomagania innym. Poznaj pojazdy ratunkowe zabawki dostępne na smyk.com!

 

Pojazdy ratunkowe – zabawki do wielkiej kolekcji malucha!

Pojazdy uprzywilejowane to zabawki, które pozwalają najmłodszym na odegranie emocjonujących scen w domowym zaciszu! Twój brzdąc może utworzyć największą kolekcję samochodów ratowniczych. W jej składzie zagoszczą najlepsze modele dostępne w ofercie SMYKA:

• zabawki karetka pogotowia,

• zabawki straż pożarna,

• służby miejskie,

• radiowóz policyjny.

Asortyment SMYKA stanowią również latające modele! W poszczególnych zestawach znajdziesz figurkę ratownika ze zdejmowanymi akcesoriami.

 

Zabawki straż pożarna – efekty dźwiękowe i wizualne

Samochody ratownicze to zabawki dostarczające maluchom nieograniczonej zabawy! Dziesiątki dostępnych na smyk.com modeli zostało wyposażonych w efektowne elementy dźwiękowe. W czasie zabawy dzieci usłyszą rzeczywistą syrenę karetki pogotowia, informującą o nadciągającej pomocy.

Zabawki straż i inne pojazdy uprzywilejowane wyróżniają również efekty świetlne! Jaskrawe światła w połączeniu z dźwiękowymi usprawnieniami na długo zatrzymają malucha w świecie służb ratunkowych.

 

Pojazdy uprzywilejowane zabawki – wprowadzenie w świat służb ratowniczych

Zabawki straż pożarna i inne pojazdy ratunkowe uczą malucha bezpieczeństwa i odpowiedzialności społecznej. Dzięki dostępnym w asortymencie SMYKA modelom Twoja pociecha szybko przyswoi najważniejsze numery alarmowe. Wielogodzinna zabawa pojazdami policyjnymi bądź strażackimi pozwoli maluchom zrozumieć, jakie zachowania są karane przez służby. To z kolei może mieć szczególne znaczenie w kształtowaniu bezpiecznych nawyków.

 

Pojazdy ratunkowe zabawki – prezent dla małego ratownika

Zastanawiasz się nad zakupem odpowiedniej zabawki dla dzieci? Karetka pogotowia, samochód pożarniczy i radiowóz policyjny to pewny prezent dla małego ratownika! Dostępne w ofercie SMYKA modele zachwycą każdą pociechę zafascynowaną pracą strażaka lub policjanta. Pozwól maluchom wcielić się w rolę bohatera i uratować świat przed czyhającymi złoczyńcami!