Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Modele do składania i sklejania

Znaleziono: 575 produktów

Modele do sklejania dla dzieci

 

Chcesz wiedzieć, jakie modele do sklejania dla dzieci mogą zainteresować twoją pociechę? A może twoje dziecko już pasjonuje się modelarstwem i szukasz upominku, który pozwoli na rozwijanie tej pasji? Na smyk.com czekają na ciebie modele do składania i do sklejania, dla dzieci w różnym wieku - począwszy od maluchów w wieku przedszkolnym, po nastolatków. Sprawdź która z propozycji sprawi najwięcej radości i zapewni kreatywną rozrywkę na długi czas! Przekonaj się, że modele do sklejania dla dzieci to nie tylko samoloty, ale też wiele innych pojazdów i konstrukcji.

 

Zabawki do składania mogą okazać się wspaniałym pomysłem na prezent dla pociechy w każdym wieku. Dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy modele do sklejania w sam raz dla 6-latka, ale też dla młodszych oraz starszych maluchów. Zestawy  już dla początkujących konstruktorów pozwolą nie tylko zaspokoić ciekawość związaną z budową zabawki ale też poczuć niezwykłą satysfakcję związaną ze złożeniem pojazdu (samodzielnie lub przy niewielkiej pomocy kogoś bardziej doświadczonego). Choć modele do sklejania i składania dla dzieci w wieku 8 lat i więcej, to z reguły bardziej skomplikowane konstrukcje – właśnie dlatego mogą stanowić ciekawe wyzwanie dla maluchów w wieku szkolnym. Z myślą o najstarszych pociechach przygotowaliśmy zestawy, które mogą zainteresować nawet dorosłych członków rodziny. Kto wie, może wspólne sklejanie efektownego okrętu lub samolotu okaże się początkiem nowej pasji?

 

W ofercie na smyk.com znajdziesz modele do sklejania dla dzieci o naprawdę różnych zainteresowaniach. Na złożenie lub sklejenie czekają rozmaite pojazdy: samoloty i samochody, czołgi o okręty, łodzie podwodne i armaty. Dlatego kiedy zastanawiasz się nad niespodzianką dla malucha, który marzy o karierze strażaka lub pasjonuje się militariami – warto wziąć pod uwagę model, który wpisuje się w aktualne potrzeby twojej pociechy. Co ważne, taki prezent może okazać się dużo tańszy się myślisz. Sprawdź cenę kartonowych, drewnianych lub plastikowych modeli do sklejania dla dzieci w wieku twojej pociechy i postaw na opcję, która okaże się strzałem w 10!