Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Tory samochodowe

Znaleziono: 170 produktów

Tory samochodowe

 

W tej kategorii na smyk.com znajdziesz najróżniejsze tory wyścigowe dla dzieci. Zapewnią one wiele godzin świetnej zabawy i sprawią, że szkraby poczują się niczym najlepsi kierowcy wyścigowi na świecie. Ścigające się auta kochają niemal wszystkie maluch, bez względu na wiek oraz płeć. Dlatego na naszej stronie znajdziesz zarówno niewielkie zestawy dla rocznych smyków, z dużymi i bezpiecznymi elementami, jak i większe tory, dla dzieci kilku- i kilkunastoletnich.

 

W naszej ofercie posiadamy zarówno tory wyścigowe w zestawie z zabawkowymi autami, jak i pojedyncze tory samochodowe, dzięki którym dziecko rozbuduje swoją dotychczasową kolekcję i ulepszy ją o nowe, jeszcze bardziej oryginalne trasy.

 

Tor wyścigowy to zabawka, dzięki której maluch nie tylko może mieć dużą frajdę, ale i poznać w praktyce podstawowe prawa fizyki oraz polepszyć swoje zdolności manualne. Samodzielnie też decyduje o tym, w którym miejscu puścić samochód, aby przejechał jak najdłuższą trasę w jak najkrótszym czasie – dzięki temu może w ramach zabawy rywalizować z kolegami i koleżankami, aby sprawdzić, kto jest najlepszym kierowcą!

 

W tej kategorii czekają na malucha zarówno prostsze, manualne zestawy, jak i bardziej zaawansowane, typu tor wyścigowy elektryczny. Dzięki dodatkowemu zasilaniu pozwala on samochodom jechać z jeszcze większą prędkością oraz wykonywać najróżniejsze sztuczki, jak salta czy jazda do góry nogami. Oprócz torów wyścigowych dla dzieci smyk.com ma w swojej ofercie nakręcane wyrzutnie, które dzięki wbudowanym prędkościomierzom mogą określić szybkość wystrzelonego pojazdu. Sprawdź sam, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii, i wybierz idealny tor samochodowy dla swojej pociechy.