Filtruj:

Gry planszowe ekonomiczne

Znaleziono: 52 produkty

Ekonomiczne gry planszowe dla dzieci

 

Trafione inwestycje, troska o zdobyte dobra, trzymanie ręki na pulsie... Czy wiesz, że w ekonomiczne gry planszowe mogą grać już przedszkolaki? Nie mówiąc o starszych dzieciach, młodzieży i dorosłych. Na smyk.com czekają na Ciebie planszówki, które pomagają odkryć żyłkę do interesów! Sprawdź, która z propozycji sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej pociechy i zapewnij całej rodzinie godziny pełne emocjonujących rozgrywek...

 

Przekonaj się, że gry ekonomiczne dla dzieci to nie tylko słynny Monopol! Nawiasem mówiąc , na smyk.com znajdziesz mnóstwo odsłon tej popularnej planszówki. Co powiesz na Monopol osadzony w którymś z polskich miast? Możesz postawić na swoje rodzinne miasto lub takie, które Twoja rodzina lub przyjaciele darzą szczególnym sentymentem. To również wspaniały pomysł dla gości, jeśli do miłych wspomnień z pobytu w Twojej miejscowości chcesz dorzucić jeszcze jedną pamiątkę... Jeśli chodzi o grę Monopol możesz postawić też na scenerię z rodem ulubionej bajki Twojej pociechy! Możliwości jest naprawdę dużo.

 

Ekonomiczne planszówki to gry planszowe, które są świetnym treningiem myślenia strategicznego. To jednocześnie pełne emocji przygody, które uczą na czym polega biznes – zarówno jeśli chodzi o nieruchomości jak i prowadzenie własnego gospodarstwa. Przekonaj się gry ekonomiczne dla dzieci dostępne na smyk.com łatwo dopasujesz do zainteresowań starszych i młodszych pociech. Bez względu na to, czy Twój skarb pasjonuje się epoką wikingów, hodowlą zwierząt i uprawą ziemi czy już planuje swoją karierę zawodową w charakterze prezesa wyjątkowo dobrze prosperującej firmy. To tylko wybrane przykłady pomysłów, które z pewnością zainspirują Cię do wyboru idealnej planszowej gry ekonomicznej!