Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Liczba graczy

Cena

pokaż

Dostępność

Memory dla dzieci i gry na pamięć

Znaleziono: 237 produktów

Dlaczego gry memory to jedna z najpopularniejszych rozrywek dla starszych i młodszych dzieci? Proste zasady, skuteczny trening koncentracji i pamięci, zdrowa rywalizacja. Gry pamięciowe mają naprawdę wiele zalet, wśród których należy wymienić również ich różnorodność. Sprawdź ile rodzajów memory czeka na Was na smyk.com.

 

Gry na dobrą pamięć dla dzieci mogą umilić wspólnie spędzany czas bez względu na okoliczności i miejsce zabawy. Przecież w memory można grać nie tylko w domu, ale i w ogrodzie czy podczas wycieczki do lasu. Na szczęście, większość zestawów bez problemu mieści się w plecaku.

 

Gry pamięciowe – wspólnie spędzony czas, który pamięta się na zawsze

 

Czy gra w to, kto ma najlepszą pamięć może się znudzić? Nigdy! Wystarczy, że będziecie mieć pod ręką grę, która pasuje do zainteresowań lub nastroju graczy. Oto dlaczego rodzinna kolekcja gier planszowych powinna składać się z co najmniej kilku propozycji ćwiczących zapamiętywanie i spostrzegawczość. Na szczęście smykowe półki aż uginają się od propozycji w rozmaitych wariantach estetycznych i tematycznych. Znajdziesz wśród nich gry, które wciągną zarówno starsze i młodsze pociechy. Uwaga, emocje, które towarzyszą pamięciowym rozgrywkom mogą spodobać się również dorosłym. Co powiecie na rundę dzieci kontra rodzice albo kontra dziadkowie?

 

Gry memory: w krainie baśni, przyrody lub… znaków drogowych

 

Twoje dziecko lubi dinozaury, smoki, motyle albo ma swoich ulubionych bohaterów z bajek? Wykorzystaj to przy wyborze gry! A może przy okazji zabawy chcecie zapoznać maluchy z flagami państw całego świata lub znakami drogowymi?

 

Na smyk.com znajdziesz gry pamięciowe pełne przygód. Możecie chować potwory do szafy, zamieniać się w pszczoły lub ekipę archeologów… Jedno jest pewne: o nudzie nie ma mowy!