Filtruj:

Gry podróżne i kieszonkowe

Znaleziono: 136 produktów

Gry podróżne dla dzieci

 

Czy wiesz, że na smyk.com czekają na ciebie propozycje wielu wspaniałych gier podróżnych? Takich, w które można grać nie tylko w samochodzie lub pociągu, ale wszędzie tam, gdzie chcecie! W tej kategorii znajdziesz gry kieszonkowe i magnetyczne, które sprawią, że każda podróż będzie jeszcze przyjemniejsza. A w związku z tym, że nie zajmują wiele miejsca w plecaku lub torebce, łatwo można je zabrać ze sobą zarówno na daleki wyjazd jak i poobiedni spacer do pobliskiego lasu. Przekonaj się jakiej gry podróżnej dla dzieci nie może zabraknąć w waszej kolekcji planszówek, gier zręcznościowych lub karcianych!

 

Na smyk.com znajdziesz gry podróżne dla dzieci w każdym wieku. Mamy gry turystyczne dla przedszkolaków oraz starszych dzieci a także prawie dorosłych nastolatków. Dzięki dokładnie określonym kategoriom wiekowym, łatwo wybierzesz propozycję, która idealnie odpowiadać będzie potrzebom i zainteresowaniom twojej pociechy. Przekonaj się jak wiele magnetycznych, planszowych lub kieszonkowych gier  dla dzieci może stanowić fantastyczną rozrywkę dla całej rodziny.

 

Twoja pociecha często nudzi się w aucie? Zapewnij maluchowi  trening szarych komórek – na smyk.com znajdziesz gry w sam raz do samochodu dla dzieci, które  zbyt dużo klikają w gry na smatrfonie lub tablecie. Pokaż maluchowi, że magnetyczne gry podróżne potrafią być równie wciągające ... Gdy będziecie mieć swoje ulubione, podróżne warianty gier, zniknie też problem podczas pakowania się na wakacje. Zamiast jednej dużej planszówki można wziąć nawet kilka planszowych gier podróżnych! I jeszcze jedno – gry turystyczne dla dzieci świetnie sprawdzą się nie tylko daleko od domu. Może okazać, że będziecie sięgać po nie wielokrotnie po powrocie z udanych wakacji, przywołując najpiękniejsze wspomnienia i miło spędzając czas w gronie najbliższych.