Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Gry losowe

Znaleziono: 70 produktów

Losowe gry planszowe

 

Wszyscy lubimy, gdy dopisuje nam szczęście... I chyba dlatego tak wciąż ogromną popularnością cieszą się losowe gry planszowe. Takie, w których zwycięstwo nie zależy tyle od zręczności czy obranej strategii, co od przychylności losu. Jednocześnie, wiele tego typu gier to wspaniały trening rozmaitych umiejętności. Przykładem może być kultowa gra w chińczyka, podczas której ćwiczy się sztukę liczenia... oraz cierpliwość. Dzięki temu wielu rodziców uczy swoje pociechy gry w chińczyka. O nudzie nie ma mowy, zwłaszcza że na rynku ta gra losowa dostępna jest w rozmaitych wariantach, jeśli chodzi o szatę graficzną. W razie wątpliwości – przekonaj się o tym przeglądając ofertę na smyk.com!

 

Można też powiedzieć, że gry losowe pozwalają zrozumieć, że nie zawsze i nie wszystko zależy wyłącznie od nas. Czasem o zwycięstwie decyduje pasmo szczęśliwych rzutów kostką... lub po prostu fart. Mimo że chwilami opuszcza nas dobra passa – nagle okazuje się, że sytuacja zmienia się na naszą korzyść. Tak jest nie tylko w przypadku wspomnianego wyżej chińczyka, ale też jeśli chodzi o grę w kości i wiele innych, które czekają na Ciebie na smyk.com!

 

Losowe gry planszowe to ponadczasowa rozrywka, która potrafi łączyć pokolenia. Zarówno w sytuacji starych, sprawdzonych gier jak i nowości, które na bieżąco pojawiają się w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że przeglądając propozycje takich producentów jak: Piatnik, Goki, Alexander, Trefl Games i wielu innych – z pewnością znajdziesz wariant, który przyniesie Twoim bliskim wiele szczęśliwych chwil! Trzymamy kciuki za najlepszy wybór losowej gry planszowej ze smyk.com!