Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Gry planszowe słowne i liczbowe

Znaleziono: 116 produktów

Słowne i liczbowe gry planszowe

 

Witaj w części naszego internetowego sklepu całkowicie zdominowanej przez słowne i liczbowe gry planszowe. Czekają tu na Ciebie planszówki idealne dla małych, jak i nieco starszych fanów matematyki oraz słownych rozgrywek. Bez względu na to, w której dziedzinie Twoja pociecha czuje się mocniejsza – z pewnością znajdziesz propozycję, która pozwoli rozwinąć zainteresowania lub... przekonać się, że matematyczne lub słowne szranki to wspaniała zabawa!

 

Gry słowne to rodzaj gier planszowych, które z pewnością spodobają się maluchom zachwyconym możliwościami związanymi z układaniem liter, sylab lub wyrazów. Na smyk.com przygotowaliśmy słowne gry planszowe dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z literkami, jak i dla pociech, które są już gotowe na całkiem skomplikowane wyzwania... To samo dotyczy planszowych gier liczbowych. Pomysłodawcy tego typu planszówek wzięli pod uwagę różne poziomy poznawcze maluchów – zarówno tych, które dopiero uczą się cyferek, jak i tych, które coraz lepiej radzą sobie z dodawaniem, odejmowaniem, dzieleniem i mnożeniem. Gry liczbowe dla dzieci są nie tylko wspaniałą rozrywką i treningiem szarych komórek, ale pozwalają też uwierzyć w swoje możliwości związane z nauką matematyki.

 

W tej kategorii znajdziesz również gry planszowe słowne dla dorosłych. To wspaniały trening pamięci i sposób na sprawdzenie zasobu słownictwa, a przy tym świetny relaks. Jeśli masz zdecydowanie ścisły umysł – postaw na gry liczbowe. I przekonaj się, że koncentracja na zadaniu pozwala odwrócić uwagę od codziennych trosk. Wszystko to sprawia, że przeglądając ofertę gier słownych, warto zwrócić uwagę nie tylko na te dla dzieci... Planszowe rozgrywki potrafią pochłaniać zarówno maluchy, jak i ich rodziców czy dziadków. Na smyk.com naturalnie przygotowaliśmy też mnóstwo planszowych gier słownych i liczbowych, w które wspólnie mogą grać i dzieci, i dorośli. Wybierz wariant w sam raz dla Was lub sprawdź, które słowne gry sprawdzą się najlepiej w charakterze prezentu dla zaprzyjaźnionej rodziny!