Czas realizacji

Każdy produkt dostępny w naszej ofercie ma określony czas wysyłki. Podczas składania zamówienia jest generowana przewidywana data dostawy.
Czas realizacji zamówienia liczony jest od daty jego złożenia do momentu dostarczenia paczki do klienta. Dla zamówień opłacanych "z góry" czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, zaksięgowania wpłaty za zamówienie.

Czas realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych.

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

Data dostarczenia zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy jednak, że smyk.com dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysłane jak najszybciej.
O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, status realizacji zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu w sekcji "Moje zamówienia".

 

  • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

    Czas realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju zamówionych produktów oraz wybranej formy dostawy. Podczas składania zamówienia generowana jest przewidywana data wysyłki zamówienia z magazynu. Po przyjęciu zamówienia do realizacji zostanie wysłany mail z informacja o przewidywanej dacie dostarczenia paczki.

  • Co zrobić jeśli realizacja zamówienia opóźnia się?

    W przypadku opóźnień w realizacji zamówienia, w pierwszej kolejności sprawdź, czy nie otrzymałeś maila z informacją o opóźnieniu i jego powodem. Warto także upewnić się, jaka jest przewidywana data odbioru zamówienia. Można to zrobić w zakładce "Twoje konto". Jeśli żadna z tych czynności nie wyjaśniła powodu opóźnienia, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Program SMYK & Spółka