Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Rozmiar smoczka

więcej

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Smoczki uspokajające

Znaleziono: 690 produktów

Smoczek uspokajający – relaks Twojego malucha

 

Smoczek uspokajający to rozwiązanie, które może ułatwić dziecku zasypianie i relaksowanie. Na smyk.com znajdziesz wiele modeli smoczków uspokajających, których producenci często bazują na najlepszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Sprawdź, co czeka na Ciebie w tej kategorii i wybierz odpowiedni smoczek uspokajający dla Twojego malucha!

 

Smoczki uspokajające dla Twojego dziecka

 

Aby smoczek uspokajający spełniał swoje zadanie, powinien mieć wyprofilowany kształt umożliwiający dziecku wygodne ssanie, a zarazem nie powinien w negatywny sposób wpływać na rozwój zgryzu ani dziąseł malucha. Smoczki uspokajające są najczęściej wykonane z trwałych materiałów, jak kauczuk czy silikon, a producenci oferują dodatkowo swoje własne rozwiązania, mające podnosić komfort codziennego używania smoczka. Dlatego w zależności od wybranego modelu, smoczek uspokajający może mieć ułatwiające oddychanie otworki w osłonce, fosforyzujące kółeczko do chwytania lub płaski guzik na tarczce, którego zadaniem jest zapobieganie odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.

 

Smoczek uspokajający dla rozwijającego się maluszka

 

Pierwszy rok życia dziecka to szereg dynamicznych zmian, związanych z rozwojem malucha. Dlatego przygotowano smoczki uspokajające dla dzieci na różnych etapach tego okresu. Znajdziesz tu takie, które przeznaczone są do używania już od pierwszego dnia życia, a także propozycje dla kilkumiesięcznych niemowląt, które mają już zupełnie inne potrzeby i przyzwyczajenia niż noworodki. Oferujemy smoczki doskonale znanych, przodujących producentów na rynku, jak m.in. Canpol Babies, Avent czy Lovi. Tym markom można zaufać – wszystkie specjalizują się w tworzeniu akcesoriów dla maluszków od wielu lat, z powodzeniem łącząc wspaniałe wzornictwo z ergonomią. Szeroki wybór kolorów i ozdób powinien ułatwić wybór najlepszego smoczka uspokajającego dla Twojego dziecka. Zapoznaj się już dzisiaj z pełną ofertą na stronie smyk.com!