Mombella
Sophie Żyrafa
GiliGums
Smiki
Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Gryzaki

Znaleziono: 467 produktów

Gryzaki dla niemowląt

 

Twój maluch właśnie ząbkuje? Na smyk.com znajdziesz gryzaki dla niemowląt, które doskonale sprawdzą się w tym okresie! W naszej ofercie czekają modele w najróżniejszych kolorach i kształtach, które posiadają odpowiednią strukturę, by masować dziąsła dziecka i zmniejszyć uczucie dyskomfortu. Gryzaki na ząbkowanie dostępne na smyk.com są także dostosowane do małej buzi i rączek malucha, dzięki czemu twoja pociecha może korzystać z nich samodzielnie, ćwicząc jednocześnie zdolność chwytania.

 

Na smyk.com znajdziesz gryzaki wykonane z trwałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów – najczęściej z silikonu. Wiele modeli powstawało we współpracy ze stomatologami, którzy zadbali o kształty dostosowane do anatomicznej budowy buzi malca. Dzięki temu gryzaczki dla niemowląt z naszej oferty docierają do najgłębszych zakamarków jamy ustnej, przynosząc ulgę obolałym dziąsłom. Niektóre gryzaki dla niemowląt można też schłodzić w lodówce – dzięki temu zabiegowi przynoszą one ząbkującemu maluchowi jeszcze większą ulgę.

 

Nasze gryzaki są odpowiednie już dla 3 miesięcznego dziecka. Dostępne modele mają przeróżne kształty – raz przypominają owoce – raz urocze zwierzątka. Dzięki temu przyciągają uwagę malca i zachęcają do zabawy. Zaprojektowano je tak, aby niemowlak mógł wygodnie utrzymać je w rączce.

 

Niektóre gryzaki na ząbkowanie można myć w zmywarce – ułatwia to utrzymanie ich w czystości. Modele, które nie są do tego przystosowane należy myć ręcznie. Najlepiej robić to codziennie pod strumieniem ciepłej wody.

 

Jeśli wiesz, że dziecko twoich znajomych ząbkuje, gryzak będzie dobrym pomysłem na prezent, tym bardziej gdy wybierzesz model w prezentowym pudełku. Tego rodzaju zabawek nigdy za wiele! Do wyboru masz wiele różnych modeli. Oferujemy gryzaki wodne, klonowe i żelowe – wszystkie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród dzieci. Ciekawym rozwiązaniem mogą być też gryzaki dla niemowlaka typu łapka – można je stosować od 6. miesiąca życia dziecka.

 

Zobacz, co przygotowaliśmy na smyk.com i zadbaj o komfort twojej pociechy!