Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Kosmetyki

Znaleziono: 504 produkty

Kosmetyki dla dzieci – zadbaj skórę swojego dziecka

W tej kategorii znajdziesz kosmetyki dla dzieci, które zadbają o delikatną i wrażliwą skórę. Maluch w pierwszych latach swojego życia jest narażony na powstawanie wszelkich obtarć, odparzeń, czy też wyprysków. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw kosmetyków dla dzieci.

Przy ich wyborze należy wziąć pod uwagę wiek malucha. Kosmetyki dla niemowląt i noworodków powinny być odpowiednio oznaczone. Ponadto warto wybierać produkty bezzapachowe, aby zminimalizować ryzyko niepożądanych reakcji.

Szczególnej uwagi wymaga skóra w okolicach intymnych, a to ze względu na częste przewijanie i podmywanie. W tym celu najlepiej wybierać kosmetyki dla małych dzieci stworzone z myślą właśnie o okolicach intymnych – dobrze sprawdzą się wszelkiego rodzaju zasypki oraz krem i maści do przewijania.

Prawidłowe mycie dziecka podstawą pielęgnacji

Ta kategoria produktów obejmuje także kosmetyki dla dzieci przeznaczone do kąpieli. Są to zarówno żele i szampony do mycia ciała, jak i włosów. Dodatkowo wśród kosmetyków do kąpieli dla dzieci znajdują się również ciekawe akcesoria, dzięki którym czas spędzony w wannie będzie przyjemniejszy! To np. barwniki do wody, czy pianotwory, które zmieniają zwykłą kąpiel w niepowtarzalną zabawę.

Podstawowy zestaw kosmetyków dla dzieci to obowiązkowy element wyprawki. W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy kosmetyków dla dzieci, składające się z kilku najważniejszych produktów, jak i pojedyncze kosmetyki dla dzieci. W SMYKU znajdziesz to, czego potrzebuje Twoja pociecha! Sprawdź kosmetyki dla małych dzieci, a w razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.