Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Gramatura [g]

pokaż

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

Wymiary

Dostępność

Artykuły higieniczne

Znaleziono: 67 produktów

Artykuły higieniczne dla noworodka, czyli niezbędne elementy wyprawki

Artykuły higieniczne dla niemowląt pozwalają zadbać o ich higienę, jak i komfort. Podstawę stanowią podkłady higieniczne przeznaczone do przewijania malucha. Są wygodne w stosowaniu i pozwalają zapobiec ubrudzeniom. W tej kategorii znajdują się również płatki kosmetyczne. Służą do przemywania skóry dziecka, zwłaszcza w pachwinach i fałdach skórnych. Mogą być stosowane wraz z oliwką, czy emulsją.

Dostępne artykuły higieniczne dla dzieci to także bezpieczne patyczki do uszu, plastry opatrunkowe, waciki w kulkach i wiele, wiele innych produktów. W naszym sklepie internetowym z artykułami higienicznymi znajdziesz wyłącznie produkty marek znanych i cenionych od lat!

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka

Zakupując artykuły higieniczne dla noworodka, nie sposób jest przejść obojętnie obok materiału, z którego są wykonywane. Warto wybierać produkty bezpieczne i delikatne, które nie podrażnią wrażliwej skóry dziecka. Im jest starsze, tym skóra staje się bardziej odporna na podrażnienia i lepiej sobie radzi np. z tarciem, czy szorstkimi materiałami.

Zapobiec podrażnieniom mogą np. artykuły higieniczne wykonywane z bambusa, czy też ceraty. Są to materiały bardzo delikatne. Oprócz tego proponujemy również ekologiczne artykuły higieniczne, w tym m.in. te wielokrotnego użytku. Z ich pomocą przyczynisz się do zadbania o środowisko! Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.