Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Chusteczki nawilżane

Znaleziono: 132 produkty

Chusteczki nawilżane

Chusteczki nawilżane dla niemowląt to niezastąpione produkty pielęgnacyjne, stosowane przez rodziców na całym świecie! Pomagają w utrzymaniu czystości i świeżości skóry malucha. Chusteczki mogą być również wykorzystywane do innych celów, takich jak wycieranie rączek po jedzeniu, a także śladów po pisakach. Co ważne – tworzące naszą ofertę chusteczki nie zwiększają podrażnień na skórze dziecka. Odkryj chusteczki nawilżane dla niemowląt dostępne na smyk.com!

Jakie chusteczki nawilżane dla dzieci wybrać? Podpowiadamy!

Szukasz najlepszych chusteczek nawilżanych dla dzieci? Pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję! Kieruj się przede wszystkim łagodnym składem, bez substancji drażniących. W formule chusteczek tworzących ofertę SMYKA znajdziesz czystą wodę, ekstrakt z pestek grejpfruta, aloes i inne składniki naturalnego pochodzenia. Istotnym czynnikiem jest również sam materiał. Włókna wykorzystane w produkcji to m.in. wiskoza, bawełna, poliester i sztuczny jedwab.

Chusteczki nawilżane dla dzieci – do pielęgnacji najmłodszych

Chusteczki nawilżane dla niemowląt to obowiązkowy element każdej wyprawki! Skutecznie oczyszczą delikatną skórę Twojego maleństwa, szczególnie w trakcie zmiany pieluchy na czystą. Co ciekawe, chusteczki nawilżane wykorzystasz nie tylko w okolicach pieluszkowych. Pomogą Ci również w zachowaniu higieny całego ciała dziecka.

Jednorazowe chusteczki nawilżane nie muszą być obciążeniem dla środowiska naturalnego! Naszą ofertę tworzą również artykuły wykonane z biodegradowalnych materiałów pochodzenia roślinnego.

Pudełka na chusteczki nawilżane dla dzieci

Każdy rodzic stara się nie doprowadzić do wyschnięcia chusteczek nawilżanych dla dziecka. Do takiej sytuacji może jednak dojść poprzez częste zamykanie i otwieranie opakowania. W końcu małe dziecko musi być przewijane nawet kilkanaście razy na dobę. Rozwiązaniem są pojemniki na chusteczki nawilżane dla niemowląt! Praktyczne pudełeczka zabezpieczą zawartość przed wyschnięciem i ułatwią wyjmowanie pojedynczych chusteczek. Dzięki niewielkim rozmiarom pojemniczek bez problemu zmieścisz w torbie.

Podgrzewacze do nawilżanych chusteczek dla dzieci

Z podgrzewaczami do nawilżanych chusteczek dla noworodka jeszcze bardziej zadbasz o komfort swojej pociechy! Urządzenia mogą być również doskonałym upominkiem dla świeżo upieczonych rodziców. Ciepłe chusteczki nawilżane pomagają złagodzić podrażnienia powstałe w wyniku odparzeń pieluszkowych. Nowoczesne urządzenia nagrzewają się błyskawicznie – wystarczy zaledwie 20 minut. Dzięki wyższej temperaturze Twój brzdąc będzie zawsze kojarzył zmianę pieluszki z czymś przyjemnym.

Chusteczki nawilżane dla niemowląt w zestawach

Zestawy z chusteczkami nawilżanymi dla niemowląt w pudełku mogą być doskonałym prezentem dla rodziców. Praktyczny upominek zostanie z pewnością doceniony w pierwszych miesiącach opieki nad maleństwem. Co jeszcze znajdziesz w kompletach z chusteczkami? Bidon ze słomką, gryzak dla niemowląt i wiele więcej! Dzięki temu kompleksowo zatroszczysz się o higienę i rozwój brzdąca.