Pieluchy na basen

Znaleziono: 26 produktów

Pieluchy na basen

Dzięki pieluchom na basen unikniesz niepotrzebnych wpadek w miejscu publicznym! Tworzące ofertę SMYKA ubranka dokładnie przylegają do talii, pupy i bioder brzdąca. To skuteczny sposób na nieprzedostawanie się nieczystości do basenu. Pieluchy na basen dla niemowląt wykonane są ze specjalnych materiałów, które odporne są na powstawanie plan. Dzięki temu mały rozrabiaka może cieszyć się maksymalnym komfortem! Odkryj pieluchy basenowe dla dzieci dostępne na smyk.com!

Jednorazowe pieluchy – na basen i nie tylko

Rodzice często zadają sobie pytanie – jakie pieluchy basenowe wybrać? Jednorazowe czy wielorazowe? To zależy!

Jednorazowe pieluszki na basen wyglądem do złudzenia przypominają standardową pieluszkę. Wybierane są przede wszystkim ze względu na wygodę. Po zakończonej kąpieli pieluchę możesz bowiem po prostu wyrzucić. W odróżnieniu do zwykłych modeli pielucha jednorazowa nie pęcznieje w wodzie. Zamiast tego dokładnie przylega do nóżek malucha i chroni przed wydostawaniem się zawartości na zewnątrz.

Wielorazowe pieluchy na basen

Wielorazowe pieluchy na basen są coraz częściej wybierane przez rodziców. Powodów jest wiele, a jednym z nich jest z pewnością troska o środowisko naturalne. Zakup wielorazowych pieluch na basen wiąże się również z oszczędnością pieniędzy. Nie musisz bowiem nieustannie kupować nowych egzemplarzy.

Wielorazowe modele są tak samo chłonne, jak jednorazowe. Mięciutki materiał wykorzystany w produkcji nie podrażnia przy tym delikatnej skóry dziecka.

Kolorowe pieluchy basenowe w uroczych wzorach

Dziecięce pieluchy na basen nie muszą być nudne! Małych fanów zwierząt zachwycą obecne na pieluszkach koniki morskie, flamingi i rekiny.

W części pieluszek na basen zastosowane zostało przylegające wykończenie typu „seal-to-skin” na nogawkach i w pasie. To gwarancja utrzymania małych wpadek wewnątrz ubranka.

Wkłady do pieluszek na basen

Od teraz nie musisz się martwić przebieraniem brzdąca na basenie! Wkłady do pieluszek rozwiązują ten problem. Wystarczy, że przed założeniem kąpielówek włożysz dziecku jeden z wkładów dostępnych na smyk.com. Każdy z nich wykonany został z łatwo zmywalnego materiału, dzięki czemu w krótkim czasie pozbędziesz się zanieczyszczeń. Dodatkowym atutem są zapięcia na rzepy i dopasowanie do różnych rozmiarów majteczek kąpielowych.

Zestawy pieluszek do pływania z kapeluszami

Pływanie w morzu i basenie to doskonały sposób na ochłodę i zabawę w rodzinnych gronie! Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne na plaży potrafi być jednak niebezpieczna dla delikatnej skóry dzieci. Jedną z najlepszych form ochrony jest kapelusz. W ofercie SMYKA znajdziesz zestawy z praktyczną czapeczką i pieluszką w roli głównej.

Co ciekawe, ubranka tworzące komplet wyróżnia ochrona przed słońcem na poziomie filtra UPF 50+. Oznacza to, że do skóry szkraba dotrze zaledwie 2% promieniowania UV. Małych pływaków najbardziej zachwycą jednak urocze wzory! Dzięki temu brzdąc w mgnieniu oka stanie się jednym z morskich stworzeń.