Filtruj:

Łańcuszki do smoczków

Znaleziono: 81 produktów

Zawieszka do smoczka – wygodny i praktyczny gadżet dla młodych rodziców

Każdy świeżo upieczony rodzic spotkał się z sytuacją, kiedy smoczek malucha upadł na podłogę czy chodnik. Żeby zapobiec tego rodzaju zdarzeniom, warto zainwestować w zawieszki do smoczka. Te z pozoru niewielkie akcesoria są bardzo przydatne i doskonale sprawdzają się na co dzień. Do czego właściwie służą? Zawieszka na smoczek ma na celu zapobiegać jego zgubieniu, zabrudzeniu i upadkowi na ziemię. Dzięki zawieszce mamy smoczek cały czas w pobliżu malucha i możemy w każdej chwili go użyć. Jaką zawieszkę wybrać?

Eko-zawieszka na smoczek z gryzakiem

Moda na naturalne produkty dosięgnęła również akcesoria dla dzieci i niemowląt. Wybierając zawieszkę do smoczka, warto zwrócić uwagę na ekologiczne, drewniane, zawieszki na smoczek z gryzakiem. Tego typu akcesoria dedykowane są maluchom od 6. miesiąca życia. Zawieszka na smoczek wyposażona jest w praktyczny klips, który umożliwia jej przypięcie do ubrania czy wózka oraz drewniany gryzak, niosący ulgę podczas ząbkowania.

Łańcuszek do smoczka

Poszukując idealnej zawieszki, warto zwrócić uwagę na łańcuszek do smoczka. Jego zaletą jest lekkość, estetyczny wygląd oraz łatwość, z jaką możemy utrzymać go w czystości. Łańcuszek do smoczka wyposażony jest łatwy w obsłudze klips z ciekawą grafiką, który umożliwia wygodne zapięcie. Co istotne klips ma zazwyczaj obły kształt z miękkimi krawędziami, który zmniejsza ryzyko ewentualnego zadrapania.

Zawieszka na smoczek z tasiemką

Zawieszki z materiałową tasiemką są bardzo lekkie i praktyczne w użytkowaniu. W przeciwieństwie do koralików czy łańcuszków nie ma raczej możliwości, by o coś się zaczepiły. Tasiemkę możemy wrzucić do pralki i wyprać, by pozbyć się ewentualnych zabrudzeń. Producenci dbają też o to, by były atrakcyjne wizualnie – są dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możemy znaleźć idealny model zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Zawieszka do smoczka z imieniem

Zawieszka do smoczka z imieniem to doskonały pomysł na prezent dla malucha. Taki personalizowany gadżet będzie świetnie się prezentował i dobrze spełni swoją funkcję na co dzień. Personalizacja odbywa się zazwyczaj za pomocą silikonowych koralików z nadrukowanymi literkami. Zamawiając tego rodzaju smoczek, możemy wybrać także jego kolorystykę.