Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Szczotki do włosów, grzebienie

Znaleziono: 52 produkty

Szczotki do włosów, grzebienie

Długie, krótkie, proste, kręcone – z dostępnymi na smyk.com szczotkami do włosów dla dzieci zadbasz o każdy rodzaj fryzury malucha! W przypadku niemowlaków grzebień powinien być jednak wybrany ze szczególną rozwagą, aby nie podrażniać delikatne skóry na głowie dziecka. Wśród proponowanych produktów znajdziesz miękkie szczoteczki dla niemowląt, które mogą okazać się doskonałym sposobem na masaż małej główki. Odkryj szczotki do włosów dla dzieci dostępne na smyk.com!

Grzebienie czy szczotki do włosów dla dzieci? Podpowiadamy!

Rodzice często zadają sobie pytanie – czym najlepiej czesać dzieci? Przychodzimy z pomocą! W przypadku pojedynczych włosków u niemowląt wybór najczęściej pada na szczotkę z miękkim włosiem. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku starszych dzieci. Grzebień może być śmiało stosowany do tworzenia przedziałka lub usunięcia kołtunów. Podstawowymi narzędziami powinny być jednak szczoteczki do włosów dla niemowląt.

Szczoteczki do włosów dla niemowląt

Pierwsze włosy dziecka zazwyczaj pojawiają się w okolicach 6. miesiąca życia. Wraz z ich wzrostem pojawia się również potrzeba regularnej pielęgnacji. Najlepszym momentem na czesanie maluszka jest czas bezpośrednio po kąpieli. Skóra jest bowiem wtedy odpowiednio nawilżona i miękka.

Do czesania niemowląt i nieco starszych dzieci wybierz szczotki do włosów tworzące ofertę SMYKA! Każdy z dostępnych modeli będzie bezpieczny dla skóry brzdąca i nie stworzy ryzyka wyrwania pojedynczych włosków. Szczoteczki do włosów dla niemowląt mogą również pomóc w pozbyciu się ewentualnej ciemieniuchy. Pamiętaj jednak o tym, aby czesanie było delikatnie i nie wywoływało u malucha dyskomfortu.

Szczotki do włosów dla niemowląt do kręconych włosów

Do kręconych włosów wybierz szczotki do włosów dla dzieci dostępne na smyk.com. Od teraz codzienne rozczesywanie nie będzie problemem! Zaleca się, aby kręcone włosy u dzieci czesać na mokro, bezpośrednio po myciu. Dzięki temu nie będą się one nadmiernie puszyły. Szczotki do włosów dla dzieci do kręconych włosów wyróżniają się falistym włosiem, które chroni przed wyrywaniem pojedynczych kosmyków.

Masażer do szczotkowania ciemieniuchy dla dzieci

Ciemieniucha to rodzaj łagodnego łojotokowego zapalenia skóry, które bardzo często dotyka niemowlęta. Żółte, tłuste i łuszczące się płatki pojawiają się najczęściej w okolicy ciemiączka, czyli błony, łączącej kości czaszki. Jak rodzice radzą sobie z tą przypadłością u maluszków?

Jednym ze sposobów jest wyczesywanie złuszczonego naskórka za pomocą miękkich szczoteczek dla niemowlaków! Pomóc może również jeden z masażerów tworzących ofertę SMYKA.

Urocze wzory! Szczoteczki do włosów dla niemowląt

Czesanie włosów może stać się dla Twojego brzdąca prawdziwą przyjemnością. Jak go zachęcić do codziennej pielęgnacji? Jednym ze sposobów są urocze wzory na szczotkach do włosów dla dzieci!

Intrygujące kształty i postacie umieszczone na szczotkach zaciekawią również niemowlęta! W końcu dzieci w tym okresie aktywnie reagują na bodźce wzrokowe z otoczenia. W naszej ofercie często spotykane są wzory zwierząt na grzebieniach i szczotkach do włosów dla niemowląt. Od dinozaurów, przez lwy, aż po urocze żyrafy!