Nocniki turystyczne

Znaleziono: 16 produktów

Nocniki turystyczne dla dzieci – niezbędne na wycieczki

 

Wiele maluchów uwielbia wycieczki, ale podczas podróży lub wypadu za miasto może zdarzyć się pilna potrzeba skorzystania z toalety. A co jeśli nie ma jej w pobliżu? Na tę okoliczność powstały specjalne nocniki turystyczne dla dzieci! To absolutny must have dla pociech, które wyrosły już z pieluszek i chcą wyruszać na każdą wyprawę ze swoimi rodzicami.

 

Nocniki turystyczne na nagłe wypadki

 

Choć w sprzedaży znajdziesz nocniki turystyczne dla dzieci różniące się takimi cechami, jak konstrukcja nóżek czy kolorystyka, wszystkie łączy jedno. Są to modele niewielkie, lekkie, a często także składane. Dzięki temu możesz zabrać je bez problemu w drogę – nie stanowią dużego obciążenia, ani nie wymagają dodatkowego miejsca. Nocnik zmieści się nawet do plecaka!

 

Ważnym elementem każdego są wkłady. To jednorazowe torby, które montuje się po rozstawieniu nocnika. Działają podobnie do pieluszek, mając za zadanie wchłanianie cieczy oraz absorbowanie zapachów. Na smyk.com znajdziesz gotowe zestawy wkładów do nocników turystycznych, w które dobrze zaopatrzyć się przed planowaną wycieczką. W przypadku ich braku można także stosować woreczki foliowe – takie rozwiązanie przewidują niektóre nocniki turystyczne w naszej ofercie.

 

Turystyczne nocniki to pomoc przy nauce korzystania z toalety

 

Turystyczne nocniki dla dzieci, które mają składane nóżki, mogą posłużyć także jako nakładka na sedes w toalecie. To nie tylko praktyczna pomoc podczas wyjść oraz wyjazdów, ale może sprawdzić się również w domu, gdy dziecko jest już w wieku, w którym czas pożegnać się z nocnikiem. Ponieważ nocniki turystyczne dla dzieci mają nóżki antypoślizgowe, powinny stać stabilnie rozstawione na dowolnym podłożu. W przypadku korzystania z nich jako nakładki na sedes te same nóżki mają za zadanie zapobiegać ześlizgiwaniu się nakładki. Turystyczne nocniki są również bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a najmniejsze modele nadają się już od dzieci od 12. miesiąca życia.