Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Nocniki

Znaleziono: 91 produktów

Nocniki dla dzieci

 

Na smyk.com znajdziesz nocniki dla dzieci w wielu różnych kształtach i kolorach. Są wśród nich modele odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Nie brakuje też nocników wyposażonych w różne ciekawe rozwiązania, na przykład pozytywkę. Nocniki grające mogą być świetnym rozwiązaniem dla dzieci, którym trudno usiedzieć w miejscu. Melodyjka może je zaciekawić i zachęcić do korzystania z nocniczka. Niektóre modele są nawet zaprojektowane tak, aby nagradzać starania dziecka fanfarami lub brawami. Trudno o lepszą motywację do siadania na nocniku!

 

Pozytywki to nie jedyne dostępne rozwiązanie. Bardzo ciekawą opcją są również nocniki dziecięce w kształcie krzesełka lub sedesu. Niektóre z nich są nawet wyposażone w spłuczkę! Dzięki takiemu nocnikowi maluch może się poczuć jak na dorosłej toalecie. Nie jest też wykluczone, że szybciej przekona się do korzystania z sedesu.

 

Nocniki dostępne na smyk.com są większości wyprofilowane w taki sposób, aby były odpowiednie zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Często posiadają też inne udogodnienia ważne z perspektywy rodzica, na przykład uchwyt pomocny przy przenoszeniu czy wyjmowany pojemnik ułatwiający czyszczenie. Ich atutem jest również stabilność, co zazwyczaj zawdzięczają sylikonowym, antypoślizgowym nóżkom – niekiedy mają one nawet kształt zwierzęcych łapek!

 

Nocniki dla dzieci dostępne na smyk.com z łatwością zamówisz online z dostawą do domu lub paczkomatu. Przesyłkę możesz też odebrać w jednym z naszych licznych salonów. Taka opcja dostawy zawsze jest darmowa. Jeżeli produkt nie będzie spełniał twoich oczekiwań, zawsze możesz też go zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu.