Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Nakładki na sedes

Znaleziono: 53 produkty

Jednorazowe nakładki na sedes wygodne rozwiązanie dla dziecka

 

W życiu każdego malucha przychodzi taki moment, w którym musi pożegnać się z ulubionym nocnikiem. Czas zastąpić go prawdziwym sedesem i przyzwyczajać do samodzielnego załatwiania codziennych potrzeb. W tym celu powstały specjalne nakładki na sedes dla dzieci – zarówno jednorazowe, jak i do stałego użytku. Znajdziesz je w szerokim wyborze na stronie smyk.com.

 

Nakładki na sedes dla dzieci – z myślą o komforcie w domu

 

Wszystkie nakładki na sedes dla dzieci, które znajdują się w sprzedaży, zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie pomóc w osiągnięciu pożądanego efektu, a więc przyzwyczajenia dziecka do korzystania z sedesu zamiast nocnika. Dlatego mają anatomiczne kształty, wygodne oparcia, są wykonane z odpowiednich materiałów i mogą posiadać specjalne zasłony antyrozpryskowe oraz stopień, który może pomóc dziecku w samodzielnym siadaniu na sedesie. Często nakładki na sedes dla dzieci mają także estetyczne ozdoby, co powinno pomóc w zachęceniu malucha do korzystania z nakładki.

 

A czym różnią się jednorazowe nakładki na sedes od przeznaczonych do dłuższego używania? Zwykłe nakładki wykonane są z tworzyw sztucznych, natomiast jednorazowe wykonane są m.in. z papieru i mają powierzchnię większą od powierzchni standardowego sedesu. Będąc poza domem, rozkłada się je na desce, dzięki czemu ogranicza się ryzyko kontaktu dziecka z zarazkami. Nakładki jednorazowe na sedes dla dzieci są również bardzo estetyczne dla oka – mają radosne kolory lub ciekawe desenie z sympatycznymi postaciami. Z pewnością będą bardzo praktyczne podczas pobytu poza domem, podróży pociągiem czy wyjścia z dzieckiem na obiad.

 

Kiedy można zacząć wykorzystywać nakładki na sedes dla dzieci?

 

Maluchy zaczynają rozstawać się z nocnikiem w różnym wieku. Zazwyczaj jest to w okolicach drugich urodzin, choć u niektórych szkrabów dzieje się to wcześniej, a u niektórych nieco później. Dlatego producenci przygotowali nakładki na sedes jednorazowe i stałe przeznaczone dla maluchów już od piętnastego miesiąca życia. Dlatego niezależnie od tego, w jakim wieku Twoje dziecko zaczyna się usamodzielniać, nie powinno być problemu ze znalezieniem dla niego odpowiedniej nakładki. Zobacz ofertę i zamów wybraną już dzisiaj!