Plecaki i tornistry na kółkach

Znaleziono: 16 produktów

Plecaki i tornistry na kółkach

Rozpoczęcie nauki w szkole to dla dziecka duże przeżycie, które może pozostać w jego pamięci na zawsze. Zakup zeszytów, artykułów plastycznych, piórnika z dodatkami, śniadaniówki czy worka na strój gimnastyczny stanowi prawdziwe wyzwanie zarówno dla maluchów, jak i rodziców. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia uczniów są plecaki na kółkach lub zakładane na ramiona, w których dzieci każdego dnia przenoszą sporo niezbędnych przyborów, ważących nieraz nawet kilkanaście kilogramów. To właśnie ze względu na duży ciężar, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania tornistra lub plecaka.

 

Pomysłowe plecaki na kółkach do szkoły

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się plecaki dla dzieci na kółkach znacznie odciążające kręgosłup i biodra, a co za tym idzie zmniejszające ryzyko wystąpienia zmian w układzie kostno-mięśniowym, które wraz z wiekiem pociechy coraz trudniej wyeliminować. Dodatkowo wiele z nich (np. plecaki CoolPack na kółkach) posiada wygodne szerokie szelki wyściełane miękkimi materiałami oraz plecy wyprofilowane w taki sposób, by wspierać prawidłową postawę i równocześnie zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

 

Plecaki szkolne na kółkach dla dziewczynek i chłopców

Oprócz wygodny użytkowania i trwałych materiałów odpornych nawet na intensywne używanie ważne są także wzornictwo i kolorystyka. Plecaki na kółkach dla dziewczynek mile zaskakują przyjaznymi pyszczkami zwierząt, podobiznami ulubionych postaci z bajek czy wielokolorowymi nadrukami z dodatkiem błyszczących elementów. Wśród licznych wzorów dedykowanych dla chłopców (np. plecaki na kółkach CoolPack) do najchętniej wybieranych przez kilkulatków należą motywy sportowe, samochodowe oraz związane z kosmosem.

 

Solidne tornistry na kółkach

Plecaki do szkoły na kółkach to świetne rozwiązanie dla dzieci i młodzieży noszącej z roku na rok coraz więcej książek, zeszytów i innych przyborów. Modele z kółkami łączą ze sobą zalety walizki i tornistra, a ciągniecie za sobą takiego plecaka za pomocą teleskopowej rączki (CoolPack plecaki na kółkach dla dziewczyn i chłopców) pomaga uniknąć krzywienia kręgosłupa i dodatkowego obciążania stawów.

Wybierając dla pociech plecaki szkolne na kółkach warto zwrócić uwagę na jeszcze inne aspekty, decydujące o wytrzymałości i funkcjonalności jak dodatkowe wzmocnienia dna, wytrzymałe i ciche kółka, kilka komór umożliwiających oddzielenie np. śniadaniówki od zeszytów, boczne kieszenie na drobiazgi oraz niezbędne elementy odblaskowe zapewniające bezpieczeństwo w drodze do lub ze szkoły.