Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Rozmiar

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Torby i torebki

Znaleziono: 161 produktów

Torby

Lekkie, wygodne i zakładane na ramię – torby do szkoły dla kilkulatków i trochę starszych uczniów doskonale się sprawdzają podczas kilkugodzinnych klasowych wycieczek, na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne oraz w dni, kiedy nie ma potrzeby zabierać ze sobą klasycznego plecaka pełnego książek, zeszytów i innych niezbędnych przyborów szkolnych. Torby na ramię do szkoły mają przeróżne kształty i rozmiary, dzięki czemu każdy z łatwością może wybrać odpowiednią dla siebie pojemność oraz wzór pasujący do indywidualnego stylu.

 

Torebki szkolne dla najmłodszych

Coś niewielkiego do przedszkola lub na lekcje w plenerze? Torby szkolne na ramię dla kilkulatków mają zazwyczaj niewielkie rozmiary tak, by wewnątrz zmieściło się kilka najbardziej niezbędnych drobiazgów jak notes, telefon komórkowy czy przybory do pisania. Niektóre torebki do szkoły lub na wyjście zaskakują oryginalnym wzornictwem przypominając pyszczki zwierząt, ulubione postacie z popularnych kreskówek lub komiksów, albo posiadające kształt i kolor wybranych owoców (arbuzy, ananasy, kiwi).

 

Wygodne torby młodzieżowe do szkoły

Starsze dzieci oraz nastolatki uwielbiają lekkie, wygodne i niewielkie plecaki lub worki, które często zarzucają na plecy lub przewieszają przez ramię. Torebki do szkoły młodzieżowe mogą przypominać eleganckie aktówki, w których z łatwością zmieści się spory segregator lub teczka A4, albo niewielką listonoszkę z kilkoma wygodnymi kieszonkami na drobne przedmioty oraz osobną komorą, w której zmieści się tablet lub laptop.

Torby do szkoły młodzieżowe mogą zmieniać swój wygląd jak dorastające nastolatki. Niektóre z nich wyszywane są dwustronnymi cekinami, dzięki czemu w każdej chwili można zmienić kolor lub wzór torebki. Dużą popularnością cieszą się także niewielkie torebki z silikonowym panelem, do którego można wpinać niewielkie płytki tworząc własne, unikalne rysunki lub wzory.

 

Sportowe torebki damskie do szkoły

Zawody, treningi, a może basen? Torby do szkoły na ramię mogą mieć również sportowy charakter, zwłaszcza gdy wśród podstawowych lekcji są również zajęcia z WF lub dodatkowe treningi. Podłużny kształt, wygodne zapięcia na zamki błyskawiczne oraz dużo miejsca na schowanie ubrania, butów, ręcznika i bidonu sprawiają, że sportowe torby do szkoły damskie doskonale sprawdzają się zarówno na korty, siłownię czy salę gimnastyczną, jak i basen.