Filtruj:

Artykuły piśmiennicze

Znaleziono: 2657 produktów

Połamania długopisów na każdym sprawdzianie!

Na smyk.com znajdziesz artykuły piśmiennicze dla każdego ucznia – zarówno najmłodszych pociech, jak i nieco starszych dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę w kolejnej klasie. W naszej ofercie czekają tradycyjne długopisy i pióra atramentowe dla dzieci, cienkopisy, ołówki, a także długopisy żelowe w najróżniejszych kolorach. Nie musisz kupować ich oddzielnie. Równie dobrze możesz zdecydować się na zestaw długopisów dla dzieci. Mogą to być zarówno tradycyjne pisaki z czarnym lub niebieskim wkładem, jak i zabawne, kolorowe długopisy z wizerunkami postaci z bajek. Wybór zależy wyłącznie od ciebie i twojej pociechy.

 

Nie tylko długopisy dla dzieci

Nasza szkolna oferta nie kończy się na długopisach. Oprócz tego oferujemy najróżniejsze przybory do pisania, rysowania i kreślenia, które powinny znaleźć się w plecaku każdego ucznia: ołówki, temperówki, gumki do ścierania, cienkopisy, zestawy kreślarskie, cyrkle, zakreślacze, korektory. Nie brakuje też produktów, które mogą sprawdzić się podczas wykonywania różnych prac plastycznych. Są to znikopisy, długopisy z brokatowym wkładem, kolorowe markery czy zestawy profesjonalnych ołówków o różnej skali twardości.

 

Zabawne gadżety do piórnika

Poza typowo praktycznymi przyrządami do pisania oferujemy designerskie artykuły piśmiennicze, które cieszą oko smyka swoim wyglądem. Na najmłodsze pociechy czekają tu przyrządy z ulubionymi postaciami z bajek, seriali i filmów. Niektóre długopisy dla najmłodszych chłopców i dziewczynek zdobią też urocze pompony albo gumki do ścierania w zabawnych kształtach. Nie trudno tu też o pisaki perfumowane i inne ciekawe gadżety szkolne.

 

Jeszcze raz sprawdź zatem naszą szkolną ofertę i zadbaj o wyposażenie piórnika Twojego dziecka. Zobacz, co znajdziesz na smyk.com!