Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Zestawy szkolne

Znaleziono: 291 produktów

Zestawy szkolne

Wyprawka szkolna dla dziecka przyprawia nieraz rodziców o prawdziwy zawrót głowy. Kredki, flamastry, zeszyty, linijki, wyposażenie piórnika, plastelina, bloki i mnóstwo innych drobiazgów sprawiają, że w całym tym rozgardiaszu łatwo przeoczyć niektóre istotne elementy. Z pomocą w opanowaniu tak licznych zakupów przychodzą zestawy do szkoły zawierające wszystkie niezbędne akcesoria na zajęcia lekcyjne. Niektóre z nich kierowane są konkretnie dla dziewczynek lub chłopców, a wspólny motyw występujący na poszczególnych przyborach ułatwia ich personalizację.

 

Praktyczny zestaw pierwszoklasisty

Gdy pociechy zaczynają naukę w zerówce lub pierwszej klasie niezbędny jest zakup mnóstwa przyborów plastycznych, artykułów piśmienniczych, klejów, bloków oraz papierów kolorowych o konkretnych formatach. Świetnym rozwiązaniem są specjalne zestawy do szkoły dedykowane najmłodszym dzieciom, zaczynającym swoją przygodę z nauką, zawierające wszystkie niezbędne akcesoria z wyłączeniem zeszytów oraz podręczników, które w poszczególnych szkołach mogą się różnić.

 

Przybory szkolne – zestaw dla starszych dzieci

Nieco starsze dzieci nie potrzebują już pełnych zestawów przyborów szkolnych, ponieważ mają mniej zajęć plastycznych i technicznych niż maluchy. Nastolatki uwielbiają przeróżne filmy, seriale, zespoły muzyczne, dlatego właśnie najczęściej wybierają zestawy szkolne z motywami nawiązującymi do ulubionej tematyki. Piórniki, ołówki, długopisy, a nawet notesy o tej samej tematyce, która akurat szczególnie interesuje młodą osobę, sprawiają, że przygotowywanie notatek, zadań domowych i ogólnie nauka, sprawiają im wtedy większą przyjemność.

 

Zestawy piśmiennicze dla dzieci

A może sprezentować dziecku komplet piśmienniczy składający się z określonych przyborów kreślarskich? Zestawy szkolne dla dziewczynek zachęcają do wspólnie spędzanego czasu poprzez wielokolorowe okładki, błyszczące wzory na długopisach czy ołówkach albo odblaskowych elementach naklejonych na notesach. Z kolei niemal każdy zestaw szkolny dla chłopca sprawia wielu młodym artystom, podróżnikom czy wielbicielom książek mnóstwo radości ukazując wzory nawiązujące do interesujących ich zjawisk, wydarzeń czy postaci.

 

Organizery na biurko, czyli przyborniki dla dzieci

Zarówno zestaw szkolny dla dziewczynki jak i chłopca, który zostawiany jest w domu, musi znaleźć swoje miejsce w pokoju czy kąciku dziecka, bez względu na jego rozmiary. Na biurku pociechy znacznie łatwiej zachować ład, kiedy w jednym z rogów znajdują się przyborniki lub organizery ułatwiające przechowywanie długopisów, ołówków, temperówek i innych drobiazgów w jednym miejscu. Liczne pojemniki oraz kieszonki pozwalają na odpowiednie rozłożenie podręcznych akcesoriów, dzięki czemu dziecko błyskawicznie może znaleźć odpowiedni kolor zakreślacza, właściwie miękki ołówek, biały korektor lub długopis ze zmazywalnym tuszem do przygotowania zadania domowego.