Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Tornistry

Znaleziono: 110 produktów

Tornistry

 

Twoja pociecha zaczyna szkolną przygodę? A może kontynuuje naukę w kolejnej klasie? Na smyk.com znajdziesz tornistry dla uczniów, które świetnie sprawdzą się podczas każdego dnia w szkole. W tej kategorii czekają kolorowe modele z bajkowymi nadrukami lub postaciami z ulubionych kreskówek i filmów Twojego dziecka. Tornistry ze sztywnymi ściankami są wygodniejsze w noszeniu, dzięki czemu maluch zachowuje odpowiednią postawę, oraz ułatwiają zachowanie odpowiedniego porządku w środku.

 

Na smyk.com znajdziesz najróżniejsze modele tornistrów dla dziewczynek i chłopców. Każdy z nich zawiera dodatkowe kieszonki, dzięki czemu maluch bez trudu zabierze ze sobą drugie śniadanie, strój gimnastyczny i potrzebne przybory. Tornistry posiadają także odpowiednie zapięcia, które gwarantują zabezpieczenie zawartości przed wypadnięciem oraz regulowane paski, które umożliwiają dostosowanie długości do wzrostu dziecka.

 

Wśród naszych produktów czeka niejeden tornister szkolny dla dziewczynki, który nie tylko będzie pojemny i wygodny, ale także uroczy oraz modny. Małe uczennice będą mogły wybierać spośród wielokolorowych modeli, zarówno w jasnych, delikatnych barwach, ale także ciemniejszych, bardziej stonowanych, które mogą przypaść do gustu szczególne starszym uczniom. Tornister dla chłopca może być z kolei świetną okazją do zaprezentowania swojego hobby – na smyk.com posiadamy modele w kolorze moro albo z motywami klubów piłkarskich czy motywami z filmów o superbohaterach, które są uwielbiane przez małych kinomaniaków.

 

Nasze tornistry szkolne dla chłopców i dziewczynek nadadzą się dla szkrabów w niemal każdym wieku. Starszym dzieciom, które pierwsze lata szkolne mają już za sobą, polecamy ergonomiczne i anatomiczne tornistry, mające na celu pomóc w zadbaniu o odpowiednią postawę podczas noszenia. Jeżeli chodzi o tornister dla pierwszoklasisty, to polecamy mini modele, jednokomorowe, do których szkrab schowa najpotrzebniejsze artykuły szkolne. Zobacz sam, jakie jeszcze tornistry znajdziesz na smyk.com, i wybierz idealny model dla swojego dziecka!