Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Plecaki dla przedszkolaków

Znaleziono: 347 produktów

Twoja pociecha uczęszcza do przedszkola? Nie może się już doczekać nowych edukacyjnych wyzwań oraz wielogodzinnej zabawy? A może potrzebuje uroczego plecaka do przedszkola, w którym będzie miała wszystkie swoje najbardziej podręczne akcesoria, jak choćby ukochaną maskotkę czy ulubione kredki? Jeżeli tak, to przygotuj wyprawkę dla małego przedszkolaka i zadbaj o to, by każdy dzień spędzony na nauce i zabawie z rówieśnikami był dla niego radością! Na smyk.com znajdziesz ogromny wybór plecaczków dla przedszkolaków. Są one idealne do tego, by maluch mógł zabrać ze sobą ulubioną książeczkę, pluszaka, przybory plastyczne i drugie śniadanie.

Co więcej, plecaki do przedszkola nieraz sprawiają, że dzieci czują się pewniej i radośniej – wiedzą bowiem, że zaczynają ponosić odpowiedzialność za przedmioty, które trzymają w środku, i że jest to ich własność. Plecak dla przedszkolaka może więc nawet sprawić, że maluch stanie się śmielszy i bardziej towarzyski. Warto też mieć na uwadze, że inny plecak dla przedszkolaka może spodobać się dziewczynce, a inny chłopcu. Młode damy mogą szczególnie upodobać sobie produkty w jasne, urocze wzory, np. z księżniczkami z bajek. Z kolei plecak przedszkolny dla chłopca to idealna okazja dla malucha, aby pochwalił się przed kolegami ulubionym superbohaterem czy klubem sportowym, któremu kibicuje. Bez względu na płeć polecamy też różne plecaki do przedszkola w kształcie zwierząt – może w formie małpki, myszki lub nawet… dinozaura?

Niewielkie plecaczki dla dzieci to świetne rozwiązanie dla każdego przedszkolaka. Na smyk.com znajdziesz pluszowe plecaki w kształcie uroczych misiów, miękkie modele z bajkowymi nadrukami, a także sztywne plecaki w najróżniejszych kolorach. Ich wnętrze ułatwia zachowanie porządku oraz sprawia, że maluch bezpiecznie zabierze ze sobą nawet delikatne prace plastyczne. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie szkolnej na smyk.com, i spraw mnóstwo frajdy swojemu przedszkolakowi!